Keystone logo
Simpson College

Simpson College

Simpson College

Úvod

o Simpson

Společnost byla založena v roce 1860, Simpson připravila generacím studentů pro úspěšnou kariéru, pro postgraduální studium nebo servisních prací. Náš krásný kampus sedí na 75 akrů v Indianola, Iowa a nabízí to nejlepší z obou světů: pečující akademické prostředí, které je v blízkosti kariéry, stáží a zábavních možností dostupných v Iowě hlavního města.

Většina našich profesorů držet nejvyšší tituly ve svém oboru, a jsou odhodláni pomoci čím více než 1400 studentů dosáhnout svých snů. Studentský život je vzrušující a naplňující, s desítkami možností pro studenty na účast na všechno od řeckého života meziuniverzitní intramurálními sportu. Simpson je úspěch při podpoře kvalitních programů a poskytuje výjimečnou hodnotu byly uznány na celostátní úrovni Peterson Competitive škol a US News. To je velká škola, a čím více se lidé učí o Simpson, tím více se stávají dojem. Zveme vás k návštěvě a se blíže podívat.

Rychlá fakta Založený V roce 1860, Simpson vysoká škola byla založena členy Iowa United metodistická církev.

Akreditace Simpson College byla plně akreditována vysokého učení komise a člen Ústředního svazu severní od roku 1913.

Umístění Indianola, Iowa, komunita 13.000 lidí, se nachází 12 mil jižně od Des Moines, které je Iowě prospívající hlavním městem. Simpson také má školní areály v West Des Moines a Ankeny.

Hlavní Campus Osmdesát pět akrů zahrnuje hlavní kampus Simpsona v Indianola s 34 významnými budovami, včetně: College Hall, Wallace Hall, Mary Berry Hall, George Washington Carver Science Center, Dunn knihovna, Kent Campus Center, Smith pamětní kaple, prázdný Performing Arts Center, Athletic Complex, Amy Robertson Music Center a Henry H. a Thomas H. McNeill Hall.

Znak Simpson College je příbuzný United Methodist, nezávislý, vysokoškolák, coeducational, liberální společenskovědní vysoká škola.

Akademický rok Dva čtyřměsíční semestry a jeden třítýdenní období v květnu, což umožňuje specializované studie nebo mimo akademickou půdu, tvoří akademický rok.

Počet fakulty Fakulta poměr studentů, je jeden profesor na každých 13 žáků s 86 procent na 95-člena, na plný úvazek fakulty že získal nejvyšší stupeň ve svých oborech.

Počet studentů Student tělo se skládá z 1400 na plný úvazek studentů a 300 na částečný úvazek studentů.

Vstupné Přihláška, střední škola přepisy, ACT nebo SAT skóre a doporučení z hlavních nebo poradce jsou brány v úvahu přijetí procesu.

Náklady Náklady na akademický rok 2016-17, jsou následující: školné a poplatky $ 35.876; Standardní pokoj stojí 3860 $; Standardní deska účtuje 4103 $.

Majors, Nezletilí & programy Simpson nabízí 80 majorů, nezletilé a programy.

mimoškolní organizace Osmdesát čtyři procent studentů se účastní studentské vlády, noviny, rádio, meziuniverzitních a intramurálními sporty, řeckého života, oddělení aktivit, čest a profesních skupin, hudba, drama, náboženské vyznání a dalších zájmových skupin.

meziuniverzitní sporty Muži: baseball, basketbal cross country, fotbal, golf, fotbal, tenis, track & pole, zápas; Ženy: basketbal , cross country, golf softball, fotbal, plavání, tenis, track & terénu, volejbal

  • Nedávná Iowa meziuniverzitní atletická konference Champion (od roku 1987).

Vyznamenání a odbornými společnostmi Alpha Lambda Delta; Alpha Sigma Lambda; Beta Beta Beta; Epsilon Sigma; Mu Phi Epsilon; Omicron Delta Kappa; Phi Alpha théta; Phi Mu Alpha Sinfonia; Sdružení Student Education.

řecké organizace Bratrství: Alpha Tau Omega, Theta Kappa Psi, Lambda Chi Alpha, Sigma Alpha Epsilon Sororities: Delta Delta, Kappa Kappa Gamma, Pi beta Phi, Sigma Lambda Gamma

Charakteristické Fakta Simpson je uznávána pro své kvalitní programy a hodnoty Peterson konkurenčním vysokých škol a US News and World Report. Kromě toho, Simpson se řadí mezi národ je 100 nejlepších vysokých škol v procentu studentů, kteří studují v zahraničí, podle US News and World Report. Simpson je také letní sídlo mezinárodně uznávané Des Moines Metro Opera. Poznamenal vědec George Washington Carver začal svou vysokoškolskou kariéru Simpson v roce 1890.

Head Administrátoři Předseda správní rady: Sunnie Richer President: Jay Simmons kabinetu předsedy

Místa

  • Indianola

    701 North C Street Indianola, Iowa 50125, 50125, Indianola

    Otázky