Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Sinclair Community College

Sinclair Community College

Sinclair Community College

Úvod

S jedním z Nejnižší míra vyučovací v Ohio, Sinclair Community College je souhlasně zařadil mezi špičku a je odhodlána poskytovat kvalitní vzdělání.

Sinclair'S žákem poměru fakultní devatenácti k jednomu patří k nejnižším v každém Ohio vysoké školy. Sinclair byl založen jako YMCA College v roce 1887, a slouží více než 30.000 ročně, s více než 330 studentů prezenčního studia navštěvují Sinclair v roce 2015.

Sinclair se nachází v nachází v centru Dayton, Ohio. Dayton je šestý-největší město v Ohiu, s počtem obyvatel přibližně 150.000; obklopující Dayton metropole má 800.000 obyvatel. Domov pro Wright-Patterson Air Force Base a Národního muzea amerického letectva, Dayton je známý pro letectví a vzdušný prostor a může se pochlubit významný výzkum a vývoj v oblasti letecké dopravy a leteckého inženýrství pole.

Dayton je město přátelské k zahraničním studentům. "Vítejte Dayton" je iniciativou Společenství, která podporuje integraci přistěhovalců do větší Dayton plochu a odráží filozofii, že lidé s různým zázemím, dovednosti a zkušenosti jsou pro nás důležité

Místa

  • Dayton

    444 West Third Street, 45402, Dayton

Otázky