Keystone logo
South Dakota - School of Mines and Technology Bakalář vědy v počítačovém inženýrství
South Dakota - School of Mines and Technology

Bakalář vědy v počítačovém inženýrství

Rapid City, Spojené státy americké

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Aug 2024

USD 29 200 / per year

Na kampusu

Úvod

Co je počítačové inženýrství?

Počítačový inženýr je pravděpodobně zapojen, když hardware a software potřebují interakci. Software dominuje světu kolem nás, ale dokončení interakce vyžaduje hardwarová zařízení. Zvažte zařízení IoT (internet věcí), jako jsou chytré hodinky, které máte na sobě, nebo robotický vysavač tiše běžící na pozadí. Pochopení počítačového inženýrství znamená vědět, jak postavit výpočetní zařízení a psát software pro jeho řízení.

Co dělá počítačový inženýr?

Prostřednictvím titulu počítačového inženýrství v South Dakota Mines, studenti získají znalosti v psaní softwaru a firmwaru pro vestavěné mikrokontroléry, navrhování mikroprocesorů, propojení se senzory, a budování operačních systémů v reálném čase. Studenti počítačových inženýrů v Mines rozumí metodikám návrhu, sestavování a testování softwarových a hardwarových produktů. Praktický a pohlcující zážitek je jádrem titulu počítačového inženýrství v Mines.

Studenti studující počítačové inženýrství v dolech získávají pozornost tématům od navrhování inovativního počítačového hardwaru až po hluboké pochopení robotiky a inteligentních systémů. Studenti mohou objevit nové typy umělé inteligence.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Poplatek za studium programu

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky