Keystone logo
Southeastern Louisiana University - College of Science and Technology Bakalář přírodních věd v oboru strojírenské technologie - soustředění v technologii počítačového inženýrství
Southeastern Louisiana University - College of Science and Technology

Bakalář přírodních věd v oboru strojírenské technologie - soustředění v technologii počítačového inženýrství

Hammond, Spojené státy americké

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

15 Jul 2024

Aug 2024

USD 4 445 / per semester *

Na kampusu

* Poznámka: Může být účtován poplatek mimo stát ve výši 6 238,80 USD, existuje však mnoho podmínek, které umožní prominutí tohoto poplatku, stejně jako stipendia navíc k tomuto prominutí poplatku. Podívejte se prosím níže na sekci Přijímací řízení.

Úvod

Posláním programu Southeastern Louisiana University Engineering Technology je připravit studenty tak, aby se etablovali jako úspěšní, praktikující absolventi ve svém příslušném soustředění v ET a profesně se posouvali tím, že přijímají zodpovědnosti a vedoucí role ve prospěch společnosti. Program Strojírenská technologie je akreditován Akreditační komisí strojírenské technologie společnosti ABET.

Obor Strojírenská technologie se zabývá praktickou aplikací inženýrských znalostí pro podporu inženýrských činností. Program Engineering Technology se liší od klasického inženýrského programu v tom, že je více aplikován a zaměřen na aplikace technologie, zatímco program Engineering je zaměřen více na teoretické základy, které mohou vést k vývoji nové technologie.

Cílem programu strojírenské technologie je klást důraz na základy strojírenské technologie podpořené praktickými zkušenostmi a připravit studenty na inženýrské a technologické profese, pokročilé vzdělávání a celoživotní vzdělávání. Program bude klást důraz na aplikaci věd při řešení technologických problémů, technické znalosti, dovednosti k řešení problémů a implementační dovednosti.

Tento bakalářský studijní program v oboru strojírenské technologie kombinuje aplikaci vědeckých a inženýrských znalostí s inženýrskými metodami a technickými dovednostmi, aby připravil absolventy na různé potřeby průmyslové a vládní pracovní síly.

Osnovy

Výsledek programu

Přijímací řízení

Ohlasy studentů

O Škole

Otázky