Keystone logo
Southern University Baton Rouge College of Humanities and Interdisciplinary Studies Bachelor of Arts in Mass Communication (Public Relations Sequence)
Southern University Baton Rouge College of Humanities and Interdisciplinary Studies

Bachelor of Arts in Mass Communication (Public Relations Sequence)

Baton Rouge, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Katedra masové komunikace je na Vysoké škole umění a humanitních věd na Southern University. Od všech studentů se očekává, že budou znát a dodržovat předpisy univerzity a vysoké školy i standardy stanovené katedrou. Předpisy pro univerzity a vysoké školy jsou podrobně uvedeny v univerzitním katalogu a v příručce Kodex chování studentů.

Organizované v roce 1978, katedra masové komunikace nabízí kurzy určené k přípravě studentů na odměňování a zodpovědnou kariéru v tisku, publicistice a public relations.

Cílem fakulty je ovlivnit dovednosti, znalosti a postoje, které jsou dnes v žurnalistice a masové komunikaci nejvíce potřebné a vysoce ceněné. V tomto procesu se od studentů očekává, že si osvojí disciplíny termínů, správné používání anglického jazyka a znalost aktuálních událostí. Ve své výuce budou členové fakulty klást zvláštní důraz na práva a povinnosti profesionálních novinářů a odborníků na styk s veřejností.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy