Keystone logo
Southern University Baton Rouge College of Humanities and Interdisciplinary Studies Bakalář interdisciplinárních studií
Southern University Baton Rouge College of Humanities and Interdisciplinary Studies

Bakalář interdisciplinárních studií

Baton Rouge, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Nový titul bakaláře mezioborových studií na Southern University byl ve středu schválen radou vladařů v Louisianě. Studijní program je účinný okamžitě v areálu Baton Rouge.

Studijní program Interdisciplinární studia je umístěn na College of Education a umožní studentům rozvíjet kompetence v celé řadě oborů, které si studenti vyberou při přípravě na různé kariérní dráhy.

Titul poskytuje vysoce kvalitní a komplexní liberální vzdělání, které splňuje rozmanité potřeby současných i budoucích studentů SUBR. Program je navržen tak, aby maximalizoval vysokoškolský kredit prostřednictvím mezioborového zaměření a umožnil studentům kombinovat své předchozí akademické a pracovní zkušenosti ve dvou nebo třech odlišných oborech.

Taková důsledná integrace znalostí ze dvou nebo více oborů umožňuje rychlejší dokončení studia než tradiční obor vyžadující mnoho dalších hodin v jednom konkrétním oboru.

Program zahrnuje příležitost pro studenty navrhnout studijní program, který splňuje jejich osobní a akademické cíle a podporuje jejich profesní růst.

Existuje pět akademických koncentrací, ze kterých si student může vybrat, aby vyhlásil Pathway v oboru interdisciplinárních studií: Komunitní a zdravotní služby, Management a technologie umění, Aplikovaná věda a technologie, Globální vedení a mezinárodní studia a Individuální koncentrace.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

  • Bakalář vědy nebo umění v interdisciplinárních studiích
    • Owings Mills, Spojené státy americké
  • Bakalář věd v mezioborových obchodních studiích (BSIBS)
    • Louisville, Spojené státy americké
  • Bakalář umění v integrativních studiích
    • Fairfax, Spojené státy americké