Keystone logo
© Southwest Baptist University
Southwest Baptist University

Southwest Baptist University

Southwest Baptist University

Úvod

Southwest Baptist University , založená v roce 1878, je křesťanská univerzita svobodných umění, která nabízí více než 100 oblastí akademického studia na vysokoškolské a postgraduální úrovni ve čtyřech fyzických kampusech v Bolivaru, Mountain View, Salem a Springfield, Mo., plus online kampus.

Southwest Baptist University , založená v roce 1878, je křesťanská univerzita svobodných umění s:

 • Více než 100 oblastí akademického studia na bakalářské, postgraduální a doktorské úrovni;
 • učitelé, kteří jsou nadšení pro vás, vaše vzdělání a váš budoucí úspěch;
 • Globální projekty služeb a poslání, abyste mohli sdílet svou víru a rozvíjet se jako vedoucí služebníků;
 • Pulzující kampusový život v úzké komunitě pro zapojení a rozvoj celoživotních přátelství; a
 • Pět areálů po celém jihozápadě a jihu centrální Missouri. Hlavní kampus o rozloze 152 akrů se nachází v Bolivaru, Mo., s 10 300 obyvateli asi 25 minut severně od Springfieldu, Mo. Další areály jsou v Mountain View, Salem a Springfield, Mo. a Online.

Školy svobodných umění poskytují jak šířku, tak hloubku. Šířka je nabízena napříč učebními osnovami s ročníkovou prací v umění, vědách a humanitních oborech s cílem připravit studenty na život. Hloubka je zajištěna prostřednictvím oboru, který se zaměřuje na přípravu na práci v konkrétním oboru. V křesťanském vzdělávání svobodných umění je křesťanská čočka primární čočkou pro učení. Šířka a hloubka v prostředí křesťanských svobodných umění také znamenají zaměření na kritické myšlení, aby byly zkoumány (ale ne schvalovány) nekřesťanské perspektivy a studenti byli připraveni sloužit v sekulární kariéře a ve službě Kristu.

Přijímací řízení

Přijímací řízení pro zahraniční studenty

Je snadné se přihlásit do SBU! Jako příchozí mezinárodní student použijte níže uvedený kontrolní seznam, abyste zjistili, jaké kroky musíte podniknout pro přijetí a zápis na SBU.

1) Přihlaste se online

Nechte se rozjet tím, že vyplníte naši online přihlášku pro vysokoškolské přijetí. A nejlepší na tom – je to ZDARMA! Začněte vytvořením účtu MyBearcat.

2) Pošlete úřední dokumenty

Abyste byli zvažováni pro přijetí do SBU, musíte předložit oficiální akademickou dokumentaci a standardizované výsledky testů. Jako mezinárodní student musíte mít své oficiální záznamy ze střední školy předloženy úřadu SBU pro přijímací řízení pro vysokoškolské studium. Tyto dokumenty musí obsahovat anglický překlad, pokud původní dokument není v angličtině.

Uchazeči z neanglicky mluvících zemí musí absolvovat Test angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL) nebo Mezinárodní test z angličtiny (IELTS) nebo Duolingo English Test. Pokud jste během posledních tří let studovali ve Spojených státech nebo v anglicky mluvící zemi, jste od tohoto požadavku osvobozeni, pokud jste dosáhli dobrého akademického postavení ve škole (školách), kterou jste navštěvovali. Musíte dosáhnout jednoho z následujících bodů:

 • 79 v internetovém testu (TOEFL IBT)
 • 6.5 na IELTS
 • 100 v testu Duolingo English

Kromě toho musí všichni studenti SBU předložit skóre ze zkoušky ACT nebo SAT.

3) Zkontrolujte finanční pomoc

Váš přijímací poradce vás bude kontaktovat s informacemi o vaší způsobilosti pro akademické stipendium a jakékoli další finanční pomoci, na kterou byste mohli mít nárok.

4) Odešlete zálohu na zápis

Jste připraveni oficiálně se připojit k rodině SBU? Zašlete svou zálohu na zápis, abyste si zajistili místo ve třídách a ubytování!

5) Požádejte o studentské vízum

Jakmile se rozhodnete navštívit SBU, budeme s vámi spolupracovat na obdržení potřebných dokumentů k získání studentského víza F-1.

Místa

 • Bolivar

  1600 University Avenue, 65613, Bolivar

 • Springfield

  4431 S. Fremont, 65804, Springfield

  Otázky