Keystone logo
Southwest Baptist University Bakalář umění v divadle
Southwest Baptist University

Bakalář umění v divadle

Bolivar, Spojené státy americké

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Aug 2024

USD 27 290 / per year *

Na kampusu

* školné

Úvod

Divadelní program na SBU vás připraví na různé profesní dráhy, protože se zapojíte do všech aspektů divadla včetně herectví, režie, scénografie a kostýmního designu, světelného a zvukového designu, analýzy scénáře, scénografie a umělecké administrativy.

Divadlo je jedním z nejpraktickějších programů a malá třída poskytuje více herních a technických příležitostí, než byste mohli najít jinde.Jako umělec porostete v podpůrné komunitě, kde získáte akademické vzdělání a zkušenosti s výkonem v kontextu křesťanského pohledu na svět.

Divadelní inscenace

Divadlo SBU produkuje každý rok nejméně dvě hlavní inscenace a další akce, jako jsou improvizační představení, scénická čtení, 24hodinové divadlo, studentské hry a jednoaktovky.

Chcete-li si prohlédnout aktuální sestavu sezóny, seznamy minulých inscenací a fotografie z předchozích představení nebo si zakoupit vstupenky na nadcházející představení, navštivte stránku Divadelní inscenace.

Výhoda SBU

  • Zapojte se ihned do divadelní produkce, dokonce i jako prvák!
  • „Studium v zahraničí“ na semestr na The King's College v New Yorku nebo v Los Angeles Film Studies Center.
  • Zúčastněte se divadelního festivalu Kennedy Center/American College Theatre Festival, kde řada studentů a učitelů SBU získala uznání za zásluhy prostřednictvím cen a stipendií za psaní her, herectví, kritiku, režii a design.
  • Dokončete ve svém posledním ročníku individuální vrcholný projekt, který zahrnuje portfolio, životopis a/nebo balíček konkurzů připravený pro potenciální zaměstnavatele.

Osnovy

Kariérní možnosti

Přijímací řízení

O Škole

Otázky