Keystone logo
Spelman College

Spelman College

Spelman College

Úvod

Spelman, světová jednička v oblasti vzdělávání žen afrického původu, je akreditována Southern Association of Colleges and Schools Commission on Colleges (SACSCOC) a jsme hrdými členy konsorcia Atlanta University Center Consortium.

Dnes náš studentský sbor zahrnuje více než 2100 studentů ze 43 států a 10 zahraničních zemí. Spelman umožňuje ženám zapojit se do mnoha světových kultur a inspiruje závazek k pozitivní sociální změně prostřednictvím služeb. Věnujeme se akademické dokonalosti v oblasti svobodných umění a věd a intelektuálnímu, kreativnímu, etickému a vůdčímu rozvoji našich studentů.

Spelman je hrdý na svou 76% míru promoce (průměrně za šest let), jednu z nejlepších v zemi, ale naše podpora se nezastaví, jakmile vstoupíte na pódium, abyste si vzali diplom. Naše globální síť absolventů je silná a poskytuje absolventům spojení a pomocnou ruku, když začínají na své cestě globálního zapojení.

Spelman College , historicky černá vysoká škola a globální lídr ve vzdělávání žen afrického původu, se věnuje akademické excelence v oblasti svobodných umění a věd a intelektuálnímu, kreativnímu, etickému a vůdčímu rozvoji svých studentů. Spelman zmocňuje celou osobu k zapojení se do mnoha světových kultur a inspiruje k závazku k pozitivní sociální změně.

Místa

  • Atlanta

    Spelman Lane Southwest,350, 30314, Atlanta

    Otázky