Keystone logo
Spring Hill College BA v multimediální žurnalistice
Spring Hill College

BA v multimediální žurnalistice

Mobile, Spojené státy americké

4 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Sep 2024

USD 22 820 / per year *

Na kampusu

* roční školné a poplatky

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Ať už píšete blogy, tweety, TikTok, podcastujete, píšete pro publikace nebo dodáváte své příběhy ve večerních zprávách, v tomto digitálním věku nebyl potenciál vaší práce oslovit publikum po celém světě nikdy větší. Díky integrovanému mediálnímu centru nejvyšší úrovně získají naši studenti cenné praktické zkušenosti s různými zařízeními, programy a médii.

Na Spring Hill College se naučíte shromažďovat, absorbovat a doručovat zprávy jasným a stručným způsobem. Vytvoříte příběhy, které informují, pobaví a podnítí diskusi. Budete mít příležitost stážovat s místními televizními stanicemi, novinami a zpravodajskými weby, stejně jako časopisy a řadou dalších médií.

Proč SHC?

  • Ve společnosti Spring Hill College se prosazujeme – díky malé velikosti třídy a dostupnému školnému má společnost Spring Hill College jedinečnou kvalifikaci k poskytování vysoce kvalitního vzdělání našim studentům. Naše jezuitské, katolické vysokoškolské vzdělání je známé jako komplexní vysokoškolský přístup s důrazem na to, aby studenti měli vášeň pro znalosti a osobní růst. Díky našemu nedávnému snížení školného je Spring Hill College jednou z nejdostupnějších soukromých vysokých škol v zemi.
  • Jsme zvědaví a inspirovaní – časopis Forbes zařadil školu Spring Hill College mezi deset nejlepších vysokých škol z hlediska návratnosti investic (ROI). V naší třídě roku 2021 dosáhlo 92 % absolventů umístění šest měsíců po ukončení studia prostřednictvím zaměstnání, absolventské/odborné školy, praxe nebo služby.
  • Jsme dělníci – Naši studenti přispějí místní komunitě v průměru 24 000 hodinami ročně prostřednictvím Foleyova centra. Bylo přijato 100 % absolventů z roku 2020, kteří se přihlásili na lékařskou fakultu. Spring Hill College má za posledních pět let 100% míru certifikace a 92% míru umístění v našem vzdělávacím programu.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Výsledek programu

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky

Podobné kurzy