Keystone logo
Southern States University

Southern States University

Southern States University

Úvod

Jižní státy University (SSU) se stává lídrem v oblasti výkonného podnikového vzdělávání tím, že poskytuje svým studentům znalosti a dovednosti potřebné pro řízení malého podniku nebo postupující do vyšších manažerských pozic ve velké společnosti. Ať už je váš zájem je v obchodním technologie, zdravotnictví, státní správy, maloobchodu nebo neziskové organizace, SSU vás naučí dovednosti potřebné pro dosažení úspěchu v dnešním konkurenčním trhu.

SSU má školní areály v některé z nejkrásnějších míst ve Spojených státech - z prvotřídní South Coast Plaza na pláže Tichého oceánu s jejich úchvatné západy slunce. Náš areál v Newport Beach oblasti Orange County ("OC") se nachází v blízkosti prime stravování, nákupní a zábavní destinací v jižní Kalifornii. Disneyland, Universal Studios, Hollywood a další významné památky jsou jen kousek jízdy autem od hotelu.

V roce 2010, jižní státy University získal národní akreditaci od Rady pro akreditaci pro nezávislé škol a škol (ACICS). Naše akreditace umožňuje SSU nabídnout všechny studijní programy (BBA a MBA) a intenzivní anglický program na všech místech SSU - Fashion Valley, Newport Beach a La Jolla.

Jižní státy University je také licenci na provoz Kalifornie úřad pro soukromé vyšší odborné vzdělávání (BPPE).

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

 • Newport Beach

  1601 Dove Street, Suite 105 Newport Beach

  • San Diego

   3252 Holiday Court, Suite 111 La Jolla

   • San Diego

    123 Camino de la Reina Suite 100 East San Diego

    Otázky