Keystone logo
St Nicholas Montessori College

St Nicholas Montessori College

St Nicholas Montessori College

Úvod

Proč si vybrat St. Nicholas Montessori

Od roku 1970 připravujeme přední irské Montessori učitele a začínající odborníky. Jsme akreditováni QQI a jsme zakládajícím členem irské rady Montessori pro vzdělávání (IMEB) a Asociace vysokých škol pro vysoké školy (HECA). Ale co je důležitější:

Umístil Montessori školu a vysokou školu

St. Nicholas Montessori College je jediným poskytovatelem počátečního vzdělávání učitelů, který má svou vlastní školu. Studenti mají bezkonkurenční přístup do reálných a živých raných let a primárního prostředí.

Studujte v nejlepším dublinském přímořském městě

Studenti sv. Mikuláše, kteří studují v srdci Dun Laoghaire, jsou začleněni do ideální kombinace krásného pobřeží, kavárenské kultury, vřelé a příjemné komunity a některých nejlepších hospod v Irsku. A vše tak snadno dostupné prostřednictvím DART, autobusu nebo autem.

Historie SMSI

St Nicholas Montessori College Ireland sleduje jeho počátky až do konce 40. let, kdy dr. Maria Montessori dala svolení dvěma anglickým ženám, Margaret Homfray a Phoebe Child, zřídit školicí středisko pro výuku Montessori metody v Londýně. Jednalo se o první St Nicholas College a mnoho irských lidí tam absolvovalo kurzy. V roce 1970 založil St Nicholas Montessori Society v Irsku Sighle Fitzgerald a skupina stejně smýšlejících vychovatelů. Irská společnost po mnoho let organizovala workshopy a večerní kurzy ve spolupráci s londýnským školicím střediskem v lokalitách po celém Irsku, což zajistilo další šíření Montessori metody.

V roce 1980 byl zakoupen současný domov vysoké školy, dům sv. Mikuláše v Dun Laoghaire a škola St. Nicholas Montessori otevřela své dveře. Peggy McClatchie byl prvním učitelem a Sighle Fitzgerald byl ředitelem a ředitelem školy. V roce 1984 začala vysoká škola dodávat svůj první kurz, dvouletý diplomový kurz udělovaný londýnským centrem.

121235_121051_L1190480-copy.jpg

V roce 1994 byla koleji udělena statut Irské národní rady pro vzdělávací ceny (NCEA), státem schváleného orgánu pro vysokoškolské vzdělávání. Toto umožnilo College navrhnout a rozvíjet své vlastní vysokoškolské diplomy a studijní programy v Montessori vzdělávání v souladu s národními a mezinárodními standardy, poskytující komplexní vzdělávání a kariérní příležitosti pro jeho studenty.

V průběhu 90. let College hledala a zajistila státní schválení tříletého národního diplomu, jednoletého navazujícího studijního programu a vyššího diplomu pro ty, kteří již mají vysokoškolský titul. Tyto programy se nadále vyvíjely tak, aby odrážely vývoj a osvědčené postupy ve vzdělávacích metodikách, a to vždy v souladu se změnami národních a mezinárodních vzdělávacích rámců.

Dnes je vysoká škola předním poskytovatelem profesionálů v Montessori a raných letech v Irsku a je jedinečná v tom, že program BA Level 8 BA v Montessori vzdělávání umožňuje absolventům zaregistrovat se na Route 4 v Irské výukové radě. Výsledkem je, že v Irsku pracuje v národním školském systému mnoho stovek absolventů sv. Mikuláše.

121229_121050_1341-02A-G6L-SMI-3-6-CLASS-copy1.jpg

Místa

  • Dún Laoghaire

    Dún Laoghaire, Irsko

Otázky