Keystone logo
St. Francis Xavier University Gerald Schwartz School of Business

St. Francis Xavier University Gerald Schwartz School of Business

St. Francis Xavier University Gerald Schwartz School of Business

Úvod

StFX je Gerald Schwartz School of Business vyrábí některé z nejvlivnějších světových vedoucích podniků a průmyslu. Jsme hrdí na to, že máme vynikající pověst v oblasti výuky a vedení v obchodních oblastech, jako je výzkum, marketing, účetnictví a podnikání - abychom jmenovali alespoň některé.

Lovci Race / Unsplash

This is a shot of the owner of New Zealand watch company - Hunters Race.

Ať už máte sny a plány, které máte do budoucna, škola Geralda Schwartze vás může vybavit znalostmi a dovednostmi, které potřebujete.

Příprava na opravdový svět

Gerald Schwartz School of Business je hrdý na to, že nabízí bakalářský titul Business Administration (BBA), se sedmi hlavních, pokročilých hlavních a studijních proudů:

  • Účetnictví
  • Podnikové systémy
  • Podnikání
  • Finance
  • Mezinárodní obchod
  • Vedení a vedení
  • Marketing

Nezáleží na tom, který stream si vyberete, naučíte se dovednostem, perspektivám a postojům, které potřebujete k tomu, abyste se stali efektivním lídrem v dnešním - a zítřejším - globálním podnikatelském prostředí.

Praktické učení. Nejmodernější zařízení

Ve StFX budete dělat víc než jen jít do třídy - budete se ponořit do praktických vzdělávacích příležitostí. Naučte se od špičkové fakulty , propojíte svou práci se skutečnými výzvami prostřednictvím interaktivních případových studií, obchodních simulací, hostujících řečníků a workshopů. Můžete si také vybrat z řady praktických výukových stáží a naší možnosti co-op , kde budete kombinovat aktivity ve třídě s placenou pracovní zkušeností.MBM / Unsplash

“Saints don’t live on Park Avenue.”

A uděláte to vše v Gerald Schwartz School of Business ve výši 23 milionů dolarů , což je neuvěřitelné akademické zařízení s moderními třídami, prostorem pro spolupráci a funkcemi, jako je finanční místnost Jonathan Deitcher . Otevřena v roce 2015, obchodní místnost simuluje reálné finanční obchodní prostředí, kompletní s přístupem k tržním datům, podnikovým finančním výkazům a obchodní technologii využívané finančními organizacemi v reálném světě. Praktické, zážitkové učení v nejlepší kvalitě!

Místa

  • Antigonish

    3090 Martha Drive, B2G 2W5, Antigonish

Otázky