Keystone logo
State University of New York Buffalo College of Arts and Sciences

State University of New York Buffalo College of Arts and Sciences

State University of New York Buffalo College of Arts and Sciences

Úvod

The University at Buffalo je přední veřejná výzkumná univerzita, která si váží a usiluje o akademickou dokonalost. Přitahujeme výjimečné studenty, kteří jsou zvědaví, zabývají se studiem a jsou odhodláni uspět a zároveň změnit svět.

Vysoká škola umění a věd se zavazuje ponořit studenty do integrujícího vzdělávacího prostředí. Od umění a humanitních věd až po společenské a přírodní vědy, naši studenti sledují jejich povolání za hranice disciplinárních hranic. Kam vás povede váš talent?

Fakulta na Vysoké škole umění a věd patří mezi nejuznávanější a nejoddanější ve svých oborech. Více než dvě třetiny naší fakulty na plný úvazek byly přijaty za posledních deset let, což představuje skupinu jasných, vášnivých vědců, kteří se snaží rozvíjet ducha zvědavosti, akademické přísnosti a investic do úspěchu studentů prostřednictvím vytváření nových znalost.

Při hledání řešení naléhavých světových problémů pracují naši studenti a učitelé společně na přehodnocení současných metod, zodpovězení náročných otázek a nakonec prolomení překážek objevování a pokroku.

Místa

  • Buffalo

    810 Clemens Hall University at Buffalo Buffalo, NY, 14260, Buffalo

    Otázky