Keystone logo
Stellenbosch Academy of Design and Photography

Stellenbosch Academy of Design and Photography

Stellenbosch Academy of Design and Photography

Úvod

Stellenbosch Academy of Design and Photography

Akademie jako soukromá vysokoškolská instituce se zavázala poskytovat studentům výjimečné vzdělávací prostředí, osnovy světové úrovně a pevný základ, na nichž lze budovat úspěšnou profesionální budoucnost v odvětví vizuální komunikace.

Profil školy

Na Stellenbosch Academy of Design and Photography usilujeme o pěstování a růst nejlepších světových kreativ; lidé, kteří mohou přemýšlet novými způsoby a hledat řešení problémů, ať už komunikačních nebo jiných. Věříme, že kreativita při správném využití může a změní svět k lepšímu. A každý den usilujeme o vytvoření správného prostředí pro rozkvět této kreativity.

Pěstování kreativních budoucností to všechno spojuje. Nejen budoucnost našich studentů prostřednictvím jejich výběru a tvrdé práce na akademii, ale také pozitivní dopad kreativity v naší společnosti a širším prostředí.

Naší vizí je budovat směrem k soběstačné, mezníkové vysokoškolské instituci, která soustavně rozvíjí absolventy vysoce motivovaných kritických myslitelů a inovátorů, kteří využívají všechny formy vizuální komunikace k pozitivnímu dopadu na naši ekonomickou, sociální a environmentální sféru v místních, národních, a globální prostředí.

Co nás odlišuje?

 • Našimi studenty stavíme do centra naší filozofie výuky a učení.
 • Naše jedinečné programy jsou nabízeny ve výjimečném vzdělávacím prostředí.
 • Náš akademický personál je vysoce kvalifikovaný, zkušený a inspirativní.
 • Studenti mají možnost zapojit se do řady oborů.
 • Vážíme si a přijímáme pohledy, které jsou multikulturní a inkluzivní.
 • Snažíme se rozvíjet individuální potenciál, aby se naši absolventi stali kritickými a inovativními mysliteli.
 • Naši studenti jsou po dokončení studia připraveni na obor.

143026_photo-1498075702571-ecb018f3752d.jpg
Kelly Sikkema / unsplash

Věci, které nás odlišují

S těmito třemi věcmi je náš absolvent opuštěn s výkonnou kombinací interdisciplinárních teoretických a praktických dovedností, které jsou na africkém trhu bez srovnání.

 1. Naše trvání na tom, abychom zůstali relevantní a důsledně revidovali naše učební osnovy, abychom zajistili, že drží krok s rychlostí blesku komunikačního průmyslu.
 2. Naše neochvějná oddanost produkci nejlepší tvůrčí práce v Africe.
 3. Naši akademičtí pracovníci, vybraní pro své nadšení, zkušenosti a talent, zajišťují poutavé, náročné mentorství a vedení, které u našich studentů přináší to nejlepší.

Místa

 • Stellenbosch

  41 Techno Road, Techno Park, 7599, Stellenbosch

Otázky