Keystone logo
Stellenbosch Academy of Design and Photography Bakalářský titul v oboru vizuální komunikace
Stellenbosch Academy of Design and Photography

Bakalářský titul v oboru vizuální komunikace

Stellenbosch, Jihoafrická republika

3 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

ZAR 132 797 / per year

Na kampusu

Úvod

Náš jedinečný akademický program umožňuje našim studentům zapojit se do vzrušujících nových trendů v různých kreativních oborech, populárních vizuálních kulturách a špičkových designových technologiích. Začínají základním rokem, kde mají studenti příležitost zažít všechny naše vizuální disciplíny: grafický design, fotografii, umělecký směr, ilustrace a multimédia, než si vyberou hlavní vizuální předmět, který projdou do třetího ročníku. To umožňuje jedinečné porozumění vizuální komunikaci a také příležitost pro naše studenty, aby skutečně kurátorovali své učení podle jejich možností talentu a zájmu.

Tuto praxi kombinujeme s předměty, jako je marketing, obchodní vedení, diskurz a vizuální studia, což zajišťuje, že naši studenti jsou v popředí odvětví, které se neustále vyvíjí.

Pět hlavních oborů (Aplikovaná ilustrace, Umělecký směr, Grafický design, Multimédia a fotografie) se zaměřuje na kreativní a praktické znalosti a dovednosti související s průmyslem, přičemž zbývající tři složky poskytují zásadní kontext a teorii, která naše absolventy odlišuje na jihoafrickém trhu práce. .

Vizuální studia rozvíjejí u studentů porozumění tomu, jak historické a současné světové události utvářely produkci konkrétních obrázků, fotografií a návrhů. Jsou vystaveni evropským, africkým a jihoafrickým formám praxe a teorie vizuální komunikace, jejímž záměrem je umožnit našim studentům informované rozhodování ve vlastní tvůrčí praxi.

Marketing se zabývá světem moderního marketingu, kde se studenti seznamují se základními teoriemi a koncepty marketingu, které jsou zásadní pro řízení ziskových vztahů se zákazníky v neustále se měnícím marketingovém a obchodním prostředí.

Diskurz se zabývá designem a společensky odpovědným designem. V této souvislosti jsou studenti informováni o moci a odpovědnosti, kterou mají vizuální komunikátoři při utváření způsobu, jakým zacházejí s lidstvem a zemí.

Věříme, že tím, že naučíme naše studenty důležitosti občanství a společenské odpovědnosti, budeme schopni vychovat budoucí kreativní generaci řešitelů problémů a tvůrců změn, kteří svou kreativitu využijí pro dobro komunity. Ve světě s tolika problémy, jako je ten náš, je jen správné, že se podíváme na inovativní, kreativní způsoby řešení některých největších problémů Jižní Afriky (a planety).

Pro více informací klikněte sem a stáhněte si naši brožuru.

O Škole

Otázky