Keystone logo
Sun Yat-Sen University Bakalář v oboru výpočetní vědy a techniky
Sun Yat-Sen University

Bakalář v oboru výpočetní vědy a techniky

0 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

* za rok

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Bakalář v oboru Informatika a výpočetní technika

Informatika a výpočetní technika je praktická umění. Vzhledem k tomu, do pole svého založení, to přineslo společnosti revoluční inovace v oblasti zábavy, sdělovacích prostředcích, zdravotní péče, obchodu, financí, komunikace, vzdělání, vědeckých studií, a mnoho dalších oblastí. V tomto, informace éra, Computer Science je klíčem k široké a stále rostoucí rozsah kariéry. Computer Science hraje stále důležitou roli v každodenním životě, a to zejména v oblasti obchodu.

Cílem undergrate programu v počítačové vědy a techniky je připravit studenty na kariéru v aplikaci informatiky a technlogy v průmyslu a business.Our studentů provádět výzkum a studium s odborníky v informatice řešit problémy v mnoha oblastech, jako jsou on-line nakupování a e-commerce, stejně jako práce s reálného světa aplikace, jako jsou analýzy dat za elektronického obchodu a digitálního domova, vzorkování dat a dynamickou detekci událostí v Internetu věcí. Vzhledem k rozsahu využívání internetu v Číně, problémy nabízejí velké výzvy. Úspěchy studia a výzkumu bude široce používány v obchodních vztazích mezi Čínou a ostatními contries po celém světě.

Studenti, kteří berou tento bakalářský program, obdrží instrukce v angličtině, ale stále mají některé kurzy týkající se Číny, jako je čínský jazyk a čínské historie. Mohou také získat sami zapojeni do mimoškolních aktivit, jako je cestování, kulturních akcí a sportovních akcí ...

Vstupní požadavky

 • Non-čínským občanem;
 • Absolvent střední školy;
 • 16 - 45 let věku;
 • Zdravé.

Poznámky: Žadatelé mladší než 18 let vyžadovat doprovod zákonného zástupce, který žije v pevninské Číně.

Dokumenty v jiných než Číňané nebo anglickém jazyce musí být přiloženy s úředně ověřeným překlady v čínštině a angličtině.

Aplikační materiály

1.. Pasovou fotografii - Nedávný pas velikosti fotografie žadatele 2. Xerox kopie pasu - Fotokopie první strany, včetně osobních informací a fotografie.

 1. Diplom za nadřízeného střední školy 4. Přepis pro seniory střední školy

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

 • Bachelor of Science (vyznamenání) v oboru počítačových věd
  • Singapore, Singapur
 • Bakalář přírodních věd v oboru strojírenské technologie - soustředění v technologii počítačového inženýrství
  • Hammond, Spojené státy americké
 • Bachelor of Science v oboru výpočetní techniky
  • Warsaw, Polsko