Keystone logo
SUNY Korea

SUNY Korea

SUNY Korea

Úvod

SUNY Korea byl otevřen v březnu 2012 jako první americká univerzita založená na korejské půdě. Je to také první univerzitní vstoupit do Incheon Global Campus (IGC). SUNY Koreastudijní programy jsou srovnatelné s prestižních univerzit ve Spojené státy, Studenti nyní oba americký vzdělávání a dynamické korejské kultuře. Vážíme morální integritu a snažit se naučit naše studenty sloužit druhým s ctnosti a vizí jejich vlastní. Nabízíme také cenově dostupné on-kampusu pouzdrech, širokou škálu stipendií, příležitosti k vytvoření globální sítě a vyváženou vzdělávací systém s cílem zvýšit naše studenty jako kompetentní a zodpovědných vedoucích.

Jsme hrdí, že máme studenty s hvězdným akademických úspěchů, a hledat mimořádně nadaných studentů. Jsme také hrdí na to, říci, že náš studentský sbor je skutečným odrazem celosvětového společenství, s více než 30% zahraničních studentů, V současné době nabízíme vysokoškoláka a postgraduální studijní programy z Stony Brook University (SBU), Což je nejvíce uznávané univerzitě v rámci SUNY, Tyto programy jsou shodné s SBU a vyučují SBU fakulty, V důsledku toho se naši studenti nárok na stejnou diplom vydaný SBU na jejich studia. Naše univerzita pokračuje v rozšiřování své programové nabídky v různých akademických oblastech, jako je strojírenství, módy, vědy a další.

Snažíme se být rozbočovač pro globální vzdělávání, výzkum a inovace. K dosažení tohoto cíle budeme vytvářet partnerství s předními institucemi v soukromém i veřejném sektoru, a pokračovat snažíme vybudovat celosvětovou síť s vedoucími a talenty z celého světa.

o SUNY

Státní univerzita New Yorku (SUNY) je národ je největší a nejúplnější státní univerzitní systém ve Spojených státech. SUNY byla oficiálně založena v roce 1948, kdy New York se stal 48. státem vytvořit univerzitní systém státu. SUNY zpočátku představoval konsolidaci 29 nepřidruženým institucí, včetně 11 učitelů vysokých škol. V současné době, SUNY rozrostla, aby zahrnovala 64 geograficky rozptýlených školních areálů, které byly stanoveny s cílem poskytovat vysoce kvalitní vzdělání a příležitosti.

Posláním univerzitního systému státní je poskytnout obyvatelům New York vzdělávací služby té nejvyšší kvality, s nejširším možným přístupem, v celém sortimentu akademických, profesionálních a odborných postsecondary programů. SUNY nabízí širokou rozmanitost vzdělávacích možností, včetně krátkodobých odborných / odborných předmětech, osvědčení, spolupracovník a bakalářských studijních programů, absolventské hodnosti a post-doktorandské studium. SUNY poskytuje přístup k téměř ve všech oblastech akademického nebo profesního studia v rámci systému prostřednictvím více než 7000 stupňů a certifikačních programů. SUNY se zavazuje poskytovat kvalitní vzdělání za přijatelnou cenu do New Yorku a studentů z celé země a světa. SUNY studenti představují globální komunity vycházející z každého státu v USA, čtyři americké území, a 160 národů po celém světě.

o SBU

Stony Brook University (SBU) je jedním z areálů systému SUNY, který se nachází na Long Island, New York. Kampus University se nachází asi 60 mil východně od Manhattan a 60 mil západně od Montauk Point. SBU byla založena v roce 1957 jako vysoká škola pro přípravu učitelů středních škol v oblasti matematiky a přírodních věd. Od té doby, SBU rozrostla nesmírně a nyní je uznáván jako jeden z národa je významnými centry učení a vzdělanosti.

SBU byl zařazen v top 100 národních veřejných vysokých škol US News & World Report a je zařazena na jejich seznamu pozoruhodných programů pro vysokoškoláka výzkum a kreativní projekty. SBU je členem prestižní asociace amerických univerzit (AAU), uvádí výzva pouze organizace z nejlepších výzkumných univerzit v Severní Americe. Existuje 67 majorů a 77 mladistvých, 102 magisterských studijních programů, 40 doktorských programů a 32 programů Graduate Certificate. Stony Brook je jedním z 10 univerzit daných uznání ocenění National Science Foundation pro integraci výzkum a vzdělávání. Mezinárodně uznávaná výzkumná zařízení z Brookhaven National Laboratory (BNL) se nachází v blízkosti jeho areálu a je řízen SBU.

Místa

  • Incheon

    SUNY Korea, 119 Songdo Moonhwa-Ro, Yeonsu-Gu, 21985, Incheon

    Otázky