Keystone logo
© ©Susquehanna University
Susquehanna University

Susquehanna University

Susquehanna University

Úvod

Naši studenti prosperují a vám se také daří, protože vás vedou profesoři, kteří jsou jak odborníci ve svém oboru, tak výjimeční učitelé. Kurz v Susquehanna je intenzivní – užijete si personalizovanou pozornost ze strany vaší fakulty, protože vám pomohou naučit se a rozvíjet dovednosti, které potřebujete, abyste byli připraveni na práci a / nebo postgraduální školu.

Mnoho škol mluví o studiu v zahraničí, ale v Susquehanně to dělá každý. Jsme celonárodně uznáváni za svůj závazek vůči globálním zkušenostem a kulturní kompetenci prostřednictvím našeho inovativního programu Global Opportunities (GO).

Mise

Vychováváme studenty pro produktivní, kreativní a přemýšlivý život plný úspěchů, vedení a služeb v rozmanitém, dynamickém a vzájemně závislém světě.

Akademici

Vyberete si z více než 100 hlavních a vedlejších oborů, stejně jako předprofesionálních programů a mezioborového programu s vyznamenáním.

School of the Arts, School of Humanities, School of Natural & Social Sciences a AACSB akreditovaná Sigmund Weis School of Business nabízejí tituly bakalář umění, bakalář věd a bakalář hudby.

Budete mít prospěch z naší výjimečné fakulty a malých tříd, které usnadňují účast. Naše inovativní osnovy podporují šíři a hloubku studia, když rozvíjíte své dovednosti, a účast v našem programu Global Opportunities rozvíjí vaše kulturní kompetence.

Když zvolíte Susquehanna University , svět je vám v podstatě otevřený.

Susquehanna je akreditovaná nezisková instituce, což znamená, že naše programy jsou certifikovány a uznávány pro svou dokonalost. Mezi naše akreditace patří Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB International), National Association of Schools of Music (NASM), American Chemical Society a Middle States Commission on Higher Education. Jsme také členem Annapolis Group, organizace nejvyšších národních vysokých škol svobodných umění.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Selinsgrove

    University Avenue,514, 17870, Selinsgrove

Otázky