Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Susquehanna University

Susquehanna University

Susquehanna University

Úvod

Naši studenti prosperují a vám se také daří, protože vás vedou profesoři, kteří jsou jak odborníci ve svém oboru, tak výjimeční učitelé. Kurz v Susquehanna je intenzivní – užijete si personalizovanou pozornost ze strany vaší fakulty, protože vám pomohou naučit se a rozvíjet dovednosti, které potřebujete, abyste byli připraveni na práci a / nebo postgraduální školu.

Mnoho škol mluví o studiu v zahraničí, ale v Susquehanně to dělá každý. Jsme celonárodně uznáváni za svůj závazek vůči globálním zkušenostem a kulturní kompetenci prostřednictvím našeho inovativního programu Global Opportunities (GO).

Mise

Vychováváme studenty pro produktivní, kreativní a přemýšlivý život plný úspěchů, vedení a služeb v rozmanitém, dynamickém a vzájemně závislém světě.

Akademici

Vyberete si z více než 100 hlavních a vedlejších oborů, stejně jako předprofesionálních programů a mezioborového programu s vyznamenáním.

School of the Arts, School of Humanities, School of Natural & Social Sciences a AACSB akreditovaná Sigmund Weis School of Business nabízejí tituly bakalář umění, bakalář věd a bakalář hudby.

Budete mít prospěch z naší výjimečné fakulty a malých tříd, které usnadňují účast. Naše inovativní osnovy podporují šíři a hloubku studia, když rozvíjíte své dovednosti, a účast v našem programu Global Opportunities rozvíjí vaše kulturní kompetence.

Když zvolíte Susquehanna University , svět je vám v podstatě otevřený.

Susquehanna je akreditovaná nezisková instituce, což znamená, že naše programy jsou certifikovány a uznávány pro svou dokonalost. Mezi naše akreditace patří Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB International), National Association of Schools of Music (NASM), American Chemical Society a Middle States Commission on Higher Education. Jsme také členem Annapolis Group, organizace nejvyšších národních vysokých škol svobodných umění.

Statistika

My jsme...

 • 2 300 zapojených studentů, kteří budou vašimi spolubydlícími, spolužáky, spoluhráči a přáteli.
 • Síť téměř 19,620 absolvovaných absolventů, kteří nabízejí rady a otevírají dveře vašim stážím a budoucím kariérním příležitostem
 • Stovky specializovaných fakult a zaměstnanců, kteří vás vyzývají a podpoří na každé části vaší cesty Susquehanna.

  Vlastnosti kampusu

  • 325 malebných akrů v Selinsgrove, Studna, představovat prvotřídní zařízení, včetně state-of-the-art vědecké centrum, Environmental Education Center zaměřené na udržitelnost, stejně jako řeka a pozemní výzkum, a premiér místo konání Stretansky Concert Hall.
  • Bydlení na akademické půdě je zaručeno a zahrnuje typické chodby ve stylu chodby do měšťanských domů a bytů pro samostatnější bydlení
  • Výjimečná atletická zařízení včetně sportovního areálu, fitness centrum, bazén, a 26 akrů hřišť trávy a trávníku
  • Pohodlná procházka do obchodů a služeb v centru Selinsgrove a řeky Susquehanna
  • Hodinu od hlavního města Harrisburgu a tři hodiny od New Yorku, Philadelphie, Baltimoru a Washingtonu, DC.

   Místa

   • Selinsgrove

    University Avenue,514, 17870, Selinsgrove

   Otázky