Keystone logo
Swansea University

Swansea University

Swansea University

Úvod

Společnost Swansea, založená v roce 1920, je živou univerzitou vedenou výzkumem.

Swansea University","author_url":"","source":""}" />

6436-Aerial Lighthouse Mumbles [Hi res]

Swansea University je univerzita vedená výzkumem, která se od roku 1920 mění. Naše rozmanitá a uvítací komunita se daří na průzkumu a objevování, s vyvážením vynikající výuky a výzkumu, spolu s vynikající kvalitou života.

Náš závazek k výzkumu s výhodami ve skutečném světě nás přiměl dosáhnout ambice stát se 30 nejvýznamnějšími výzkumnými univerzitami a od 52. roku 2008 vzrostl na 52. stol. Ve Velké Británii na 26.

Swansea University byla v soutěži Whatuni Student Choice Awards 2019 podruhé za pět let vyhlášena univerzitou roku . Kromě toho, že byla Univerzita roku korunována, získala Swansea University první místo v mezinárodní kategorii a umístila se na prvních třech v kategoriích Postgraduální a Kurz a Lektor. Ocenění Whatuni Student Choice Awards hlasují zcela pro studenty s více než 41 000 recenzemi a komentáři od více než 160 britských institucí.

V prestižním průvodci Guardian University Guide 2021 se umisťujeme na 24. místě ve Velké Británii a podruhé za tři roky jsme získali titul Welsh University of the Year, což upevňuje naši pozici přední vysoké školy ve Walesu.

Našimi studenty se stáváme srdcem všeho. Výsledkem je, že jsme v národním rámci excelence v oblasti výuky a výsledků studentů (TEF) dosáhli zlatého hodnocení, což je nejvyšší možné hodnocení, a v hodnocení spokojenosti studentů v Národním průzkumu studentů na rok 2020 jsme na 6. místě ve Velké Británii .

Naše ohromující nábřežní areály z nás činí žádoucí místo pro studenty a zaměstnance z celého světa a naše multikulturní komunita poskytuje globální perspektivu, která umožňuje těm, kteří se k nám připojí, rozvíjet dovednosti a znalosti, které je staví na úspěšné a obohacující kariéry.

Swansea University","author_url":"","source":""}" />

7232-030320_197 (1) copy edit

Mezinárodní studenti

Swansea University je uznávána jako světová top 200 univerzita pro mezinárodní studenty a vítáme přihlášky od mezinárodních studentů z celého světa.

Doporučujeme našim zahraničním studentům, aby podávali žádosti prostřednictvím našeho online aplikačního systému. Více informací o podání bakalářské nebo postgraduální přihlášky ke studiu na Swansea University naleznete na našich aplikačních stránkách.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Swansea

    Swansea University Singleton Park Swansea SA2 8PP Wales, UK, SA2 8PP, Swansea

Otázky