Keystone logo
Tabor College

Tabor College

Tabor College

Úvod

Již více než století ovlivňuje Tabor College životy tisíců lidí. Na Tabor College se snažíme připravovat lidi na život učení, práce a služby pro Krista a Jeho království. Této mise se dosahuje tím, že se studentům dává rozhodně křesťanské vzdělání. To je to, co nás odlišuje a podporuje růst a sílu, kterou si zde na Tabor College vážíme.

Mezi základní hodnoty, které ovlivňují poslání a vizi Tabor College patří závazek stát se Kristem zaměřeným na všechny aspekty života, vášeň pro učení, podpora služby ostatním a smysluplné zapojení do aktivit školy a komunity. Studenti se vyzývají, aby oslavovali a objevovali, o koho jde, prostřednictvím různých skupin a aktivit, včetně biblických studií, zábavy v koleji, kaple a zvláštních akcí plánovaných po celý rok. Tabor je navržen pro způsob, jakým chcete žít a jak chcete uctívat.

Účelem Tábora je podporovat učení. Uvědomujeme si, že k učení dochází v neformálním prostředí, ve třídě a v organizovaných terénních zkušenostech. Naším cílem je rozvíjet studenty, kteří jsou široce vzdělaní, kompetentní a všestranní a kteří přijímají radost z učení.

Tabor College je akreditována komisí pro vyšší učení a sleduje otevřenou Pathway k akreditaci.

Místa

  • Hillsboro

    South Jefferson Street,400, 67063, Hillsboro

    Otázky