Keystone logo
Tati University College

Tati University College

Tati University College

Úvod

TATIUC byl formely známý jako Terengganu Advanced Technica institutu (Tati) a byl otevřen v listopadu 1993.

Začalo to v dočasném kampusu v Sultan Zainal Abidin univerzity (formely známý jako KUSZA), Kuala Terengganu v červenci 1994.

TATIUC byl přemístěn k trvalému areálu v Teluk Kalong, Kemaman v červenci 1996.

Zřízení TATIUC byl nejen iniciativa státní správy, ale také jako výsledek spolupráce ze strany federální vlády a soukromých společností. Je to neustálá snaha zaplnit nejlepší kvalitu pracovní síly na trhu.

Tato spolupráce založil multi-fokální manažerský tým, který je zodpovědný nejen ve správě, ale také financování TATIUC provozovnu.

Úspěchy

V roce 1999 TATIUC byl jedním z prvních soukromých vysokých škol, která byla oficiálně udělena s LAN akreditaci.

To je požadavek, podle Malajsie kvalifikační agentury (MQA) pro vzdělávací instituce poskytující vyšší než středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání.

TATIUC byl poctěn s ISO 9001: 2000 v roce 2004 a ISO 9001: 2008 v roce 2010.

Jedná se o prestižní ocenění v uznání svého systému řízení jakosti. Toto ocenění je jistě průlom pro TATIUC, a posílila svou již tak silnou přítomnost ve vzdělávání průmyslu.

Nejvýznamnějším mezníkem v historii Tati doposud dorazila dne 27. května 2007, kdy byla oficiálně aktualizován na status University College nesoucí název jako Tati University College (TATIUC).

Toto uznání je vzpruha pro TATIUC pokračovat v dodržování kvality své výuky a studia životního prostředí splnit celostní potřeby svých studentů a splňují Malajsie pořad světové úrovně, vysoká příjmů hospodářství.

Místa

  • Chukai

    TATI University College Telok Kalong, Kemaman Terengganu, Malaysia, , Chukai

Otázky