Keystone logo
Tbilisi Open University (Tbilisi Open Teaching University)

Tbilisi Open University (Tbilisi Open Teaching University)

Tbilisi Open University (Tbilisi Open Teaching University)

Úvod

Tbilisi Open University ( TOU ) je vysoce hodnocená instituce nabízející bakalářské, magisterské a jednokrokové lékařské programy prostřednictvím svých 4 škol a více studijních programů.

Na Tbilisi Open University vytváříme našim studentům příležitosti, jak maximálně využít svůj studentský život - poskytujeme lidem, místům a programům, které podporují jejich růst, wellness a úspěch ve třídě i mimo ni.

Nová nejmodernější budova a zařízení (vědecké laboratoře, učebny specifické pro daný předmět vybavené nejnovější výukovou technologií, pracovní prostory studentů, konferenční místnosti a simulační laboratoře, knihovna) podporují vizi univerzity stát se vedoucí univerzitou pro kreativní a profesionální praxe inspirovaná inovacemi a poptávkou.

Náš výzkum pomáhá řešit sociální, ekonomické a obchodní výzvy, kterým svět dnes i do budoucna čelí. Cílem výzkumného centra na otevřené univerzitě v Tbilisi je poskytnout vedoucím výzkumu našim studentům a učitelům schopnost budováním a poskytováním dostatečné podpory pro posílení výzkumné kapacity a rozvoj sítí výzkumných pracovníků ve veřejném a soukromém sektoru, na místní, národní i mezinárodní úrovni.

Na otevřené univerzitě v Tbilisi jsou programy vytvářeny ve spolupráci se zaměstnavateli v oblasti práva, obchodu, financí a zdraví. Praktický model učení umožňuje studentům získat reálné obchodní zkušenosti a poskytuje příležitost osvojit si komponenty získané při studiu ve třídě a převést je do praxe.

Ve spolupráci s našimi členskými institucemi jsme schopni vysílat a přijímat studenty a akademické pracovníky na a z našich partnerských univerzit po celém světě, abychom byli napojeni na vysoce kvalitní akademické programy.

Místa

  • Tbilisi

    University Street, , Tbilisi

    Otázky