Keystone logo
Technion International

Technion International

Technion International

Úvod

Technion – Israel Institute of Technology je přední centrum pro vědu, technologii a aplikovaný výzkum a jedna z předních univerzit vědy a techniky na světě. Technion je veřejná univerzita, založená v roce 1912, je to nejstarší univerzita v Izraeli. Kampus Technion se nachází na hoře Karmel v Haifě s výhledem na Středozemní moře.

Univerzita nabízí unikátní vědecké a inženýrské bakalářské a postgraduální programy vyučované v angličtině. Univerzita nabízí unikátní vědecké a inženýrské bakalářské a postgraduální programy vyučované v angličtině. Institut je hodnocen jako 1. univerzita v Evropě pro umělou inteligenci (CS Rankings) a 8. univerzita na světě, pokud jde o produkci laureátů Nobelovy ceny.

Technion je hlavním zdrojem inovací a mozkové síly, která pohání ekonomiku. Absolventi Technionu představují 70 procent izraelské high-tech pracovní síly. Založili izraelskou průmyslovou infrastrukturu, posílili jeho technologické obranné schopnosti a stali se průkopníky jeho technologických podniků. Ty získaly reputaci země jako světové „Startup Nation“. Technion sídlící v moderním kampusu je domovem prominentní fakulty, mezi nimiž jsou tři nedávní laureáti Nobelovy ceny a dlouhý seznam pozoruhodných absolventů včetně inženýrů, vědců, lékařů, profesorů a podnikatelů. Institut byl také uznáván jako jeden z předních světových podnikatelských ekosystémů a stal se šestým členem prestižní EuroTech Universities Alliance, sítě špičkových univerzit založených na výzkumu, které jsou známé svou vědeckou dokonalostí a živými inovačními ekosystémy.

Technion se nachází v Haifě, třetím největším městě v Izraeli. Má mnoho restaurací, pláží a kulturních památek, stejně jako multikulturní obyvatelstvo. Haifa je také domovem některých z největších technologických společností na světě, včetně Apple (jediné R&D Center mimo USA), Microsoftu, Amazonu a dalších.

<img class=" inserted-image image-element img-responsive " src=" https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/137856_137725_summerschool.jpg " alt=" 137856_137725_summerschool.jpg " data-json=" {"author":"© ","author_url":"","source" :""}" />

Technion International

Technion International dohlíží na všechny mezinárodní akademické programy Technionu a podporuje jeho mezinárodní iniciativy a akademické dohody se zahraničními partnery po celém světě (s více než 200 univerzitami a výzkumnými rámci). Slouží všem příchozím a aktuálně zapsaným zahraničním studentům na univerzitě a podporuje jejich integraci do komunity Technion obecně.

Zažijte špičkovou technickou kvalitu a inovativní myšlení v zahraničí

Připojte se ke studentům z celého světa a vyberte si ze široké nabídky programů pokročilého inženýrství, vědy, podnikání a inovací. V rámci studijních pobytů v zahraničí se připravte na pulzující studentský život, bydlení v moderních kolejích v kampusu, využívání vynikajících sportovních zařízení Technionu, učení hebrejštiny (volitelné) a účast na vzrušujících společenských a kulturních aktivitách.

Akademické programy a výzkumné příležitosti v angličtině

V široké škále zajímavých oborů jsou nabízeny různé akademické programy a výzkumné příležitosti akreditované Technionem vyučované výhradně v angličtině. Jedinečná směs akademiků na vysoké úrovni, interdisciplinárních přístupů a praktického přístupu k učení společnosti Technion, usnadněná prostřednictvím špičkových fakult a špičkových zařízení, umožňuje výuku, která studenty připraví na to, aby vynikali v jejich budoucí akademické a profesionální kariéře.

One-stop-Shop pro zahraniční studenty

Technion International se stará o veškeré mezinárodní studentské služby, včetně přijímání, akademické administrativy, ubytování, poradenství, orientačních programů a další pomoci. Organizuje také kulturní a společenské aktivity, které zahrnují výlety do Izraele, cyklus přednášek o izraelské kultuře a další.

Doživotní příležitost

Připojte se k nám pro nezapomenutelnou příležitost naučit se nové způsoby, jak přistupovat k moderním inženýrským a vědeckým problémům a výzvám v Izraeli, bohatém na historii a pro jeho nezměrné vědecké pokroky a známém také jako světový „Startup Nation“.

<img class=" inserted-image image-element img-responsive " src=" https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/137855_137726_screen.jpg " alt=" 137855_137726_screen.jpg " data-json=" {"author":"© ","author_url":"","source" :""}" />

Místa

  • Haifa

    Technion - Israel Institute of Technology, 2nd floor Technion City, 3200003, Haifa

Otázky