Keystone logo
TED University

TED University

TED University

Úvod

Mustafa Kemal Atatürk, zakladatel Turecka, který věřil v zásadní význam úlohy vzdělávání pro modernizaci země, ve svém projevu při inauguraci Velkého národního shromáždění Turecka v listopadu 1925 uvedl, že k dosažení cíle stanovené pro moderní vzdělávací systém v Turecku bylo zapotřebí zapojení soukromého podnikání. Turecké vzdělávací sdružení bylo založeno 31. října 1928 na základě této vize a v souladu s průkopnickým úsilím Atatürka a jeho přátel. 12. prosince 1939 bylo rozhodnutím kabinetu udělen právní status „Sdružení pro veřejné blaho“.

Jak je uvedeno v druhé větě její listiny, prezident Turecké republiky je strážcem Turecké vzdělávací asociace. TED je dlouholetá organizace občanské společnosti, která poskytuje stipendia úspěšným studentům s omezeným příjmem, otevírá školy a koleje s výukou cizích jazyků v Turecku i v zahraničí, buduje vědecké platformy k dalšímu úsilí o zvýšení úrovně vzdělávání v Turecku na stejné úrovni jako současné světové standardy, vytváří povědomí o problémech vzdělávacího systému v Turecku a jeho možných řešeních a přispívá k formulaci turecké vzdělávací politiky. Od této chvíle má TED 38 škol, 2 reprezentační kanceláře, studentský domov, kancelář absolventů a mnoho sportovních klubů přidružených k jeho školám.

65334_TedUniversitesi37.JPG

TEDU

TED University ( TEDU ) byla založena v roce 2012 Tureckou vzdělávací asociací (TED), která je průkopníkem v rozvoji vzdělávání v Turecku od roku 1928. TEDU je progresivní akademická instituce nabízející integrovaný přístup k vysokoškolskému vzdělávání a vysoce kvalitní student -zaměřené vzdělávací zkušenosti. Prostřednictvím akademicky pečlivé práce v kurzu, dynamické výuky, smysluplného výzkumu a nesčetných příležitostí pro studenty, jak se zapojit lokálně i v zahraničí, se snažíme vybudovat rozmanitou komunitu společensky odpovědných, globálně smýšlejících, celoživotních studentů.

Tímto zveme studenty, aby se aktivně účastnili prostředí neustálého učení a výroby na TEDU a užívali si výsady být studentem TEDU se spoustou stipendijních příležitostí.

60779_0Tedu138.jpg

Poslání TED University

TED University nese poslání podporovat absolventy, kteří jsou kreativní, mnohostranní, kriticky smýšlející, sebevědomí a všestranní celoživotní studenti využívající inovativní metody výuky a osnovy, které mají správnou rovnováhu mezi hloubkou a šířkou požadovanou globálními znalostními ekonomikami; přispívání do světa vědy vytvářením nových znalostí prostřednictvím široké škály vědeckého výzkumu a tvůrčích snah v prioritních oblastech institucionální priority; a být transparentní, odpovědnou, důvěryhodnou a otevřeně se učící institucí zaměřenou na kontinuitu a udržitelný rozvoj. Díky své transparentní a organizační struktuře si TED University klade za cíl stát se odpovědnou a důvěryhodnou institucí pro všechny zúčastněné strany se zaměřením na stabilitu a udržitelný rozvoj a univerzitou otevřenou učení.

Vize TED University

Vizí TED University je poskytovat svým studentům nejlepší vzdělávací zkušenost a stát se jednou z předních univerzit v Turecku.

Základní hodnoty

 • Respekt k etickým hodnotám
 • Integrita, solidarita a vzájemný respekt
 • Progresivní a sekulární institucionální postavení
 • Dokonalost ve výuce a výzkumu
 • Robustní a integrovaná kultura kvality
 • Duch partnerství a spolupráce
 • Účast zúčastněných stran
 • Tradice TED

Přeprava

TED University kampus TED University je v centru města a všude ve stejné vzdálenosti. Díky své poloze na křižovatce dopravní sítě poskytuje snadný přístup ke svým studentům.

Architektura TEDU nabízí našim studentům pohodlný a pohodlný vzdělávací prostor, který podporuje práci. Naše univerzita, která vybavuje svou infrastrukturu vyspělou technologií, dává našim studentům důvěru v nejúčinnější, nejužitečnější a nejrychlejší technické vybavení.

Cateringová služba

V našem areálu jsou kavárny (Chill-in a Coffee Break) a jídelna (Diner by Coffee Break) sloužící studentům TED University . Naši studenti mohou tyto kavárny a bufety využívat pro potřeby svých potravin a nápojů. Naše kavárny navíc umožňují našim studentům trávit čas společensky. Kromě toho mohou naši studenti také těžit z automatů na potraviny a nápoje umístěných na různých místech našeho kampusu.

Prostředí

TED University Campus nabízí všechny druhy vysoce kvalitního prostředí, které naši studenti mohou potřebovat v sociálních, kulturních, uměleckých a sportovních kontextech. Naši členové mohou zdarma využívat sportovní centrum TEDU po předložení dokumentů požadovaných pro členství v našem sportovním centru. Kromě toho jsou v našich zařízeních k dispozici skupinové a soukromé lekce s naším odborným personálem.

Krytý bazén
Krytý bazén má poloolympijské prvky a je 25 metrů dlouhý, 12 metrů široký a 2 metry hluboký. Má 5 jízdních pruhů. Krytý bazén je v patře B1 bloku E.

Fitness centrum
Ve fitness centru jsou k dispozici různá kardio zařízení, posilovací stroje a činky, které uspokojí potřeby každého, kdo chce cvičit. Fitness centrum je v 1. patře bloku E.

Prof. prof. Dr. Rüştü Yüce Sports Hall
Naše tělocvična je pravidelné velikosti a pořádá mnoho soutěží. Může být používán členy TED University v určených časech. Potřebné sportovní vybavení (míč, síť atd.) Poskytuje naše univerzita. Naše tělocvična se nachází v přízemí bloku E.

Sportovní studio
V našem sportovním studiu v patře B2 bloku E probíhají skupinové a soukromé lekce.

Akreditace

Akreditace EFMD EquisAkreditace AMBAAkreditace AACSB

Místa

 • Ankara

  Ziya Gökalp Caddesi No:48 06420, Kolej Çankaya ANKARA, , Ankara

Otázky