Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Tennessee Technological University

Tennessee Technological University

Tennessee Technological University

Úvod

Studenti na Tennessee Tech získají víc než špičkové vzdělání. Naučí se být lídry ve své zvolené kariéře a celoživotních studujících.

Partnerství mezi studenty a fakultou spojují disciplíny a myšlenky v multidisciplinárních projektech a výzkumu. Mimo třídu se dozvědí o kulturách po celém světě, zjistí, jak se stát dobrými občany prostřednictvím servisních organizací a desítky studentských klubů, získávají umění a vytvářejí přátelství napříč věky, zázemím a zájmy.

Stejně jako náš maskot, Awesome the golden orel, studenti Tennessee Tech se zaměřují na své studium, nebojácní při prosazování svých cílů a budoucnosti, a jsou odhodláni na kampus a globální společenství.

S přihláškou více než 10 500 studentů nabízí TTU více než 40 vysokoškolských a 20 absolventských titulů na osmi akademických vysokých školách: zemědělství a ekologii člověka, umění a vědy, podnikání, vzdělávání, inženýrství, výtvarné umění, interdisciplinární studia a ošetřovatelství.

Život mimo třídu

Na Tennessee Tech učení není obsaženo ve čtyřech stěnách učebny. Existuje silná intelektuální komunita, kde se fakulty a studenti denně spojují prostřednictvím výzkumu, diskusí a služeb.

Tennessee Tech je místo, kde studentské vynálezy opouštějí učebnu, aby zlepšily život lidí s postižením. Tam, kde se shromažďujeme, pomůžeme obnovit a napravit komunity při katastrofách. Kde jsou různé koncerty, představení a umělecké festivaly jako způsob života. Kde se studenti mohou stát přesně tím, co chtějí být.

Startovací podložka pro celoživotní úspěch

Volání Tennessee Tech domů, absolventi opouštějí naše malé městečko, aby změnilo svět. Astronauti a podnikatelé, umělci a učitelé rozvinuli důvěru ve své schopnosti a vzdělání, aby řešili globální problémy a stali se lídry ve svých oborech v Cookeville.

Krásné místo pro volání domů

Město Cookeville, které má asi 30 000 obyvatel, nabízí to nejlepší z venkovského a městského života. Centrálně umístěný mezi třemi největšími městy v Tennessee, areál je obklopen jezery, státními parky, horami a řekami v jednom z nejvíce ekologicky různorodých klima v národě.

Téměř dvě třetiny všech studentů dostávají nějakou formu finanční pomoci od státu nebo federální vlády, univerzity nebo soukromých fondů.

Univerzitní akreditace

Tennessee Technological University je akreditována jižním sdružením vysokých škol a vysokých škol (SACSCOC), které uděluje bakalářské, magisterské, specializované a doktorské tituly. Kontaktujte Komisi na vysokých školách v roce 1866 Southern Lane, Decatur, GA 30033-4097 nebo volejte 404- 679-4500 pro otázky týkající se akreditace Tennessee Technological University v Tennessee Technological University .

Akreditace programu

Vedle institucionální akreditace jsou mnohé programy společnosti Tennessee Tech akreditovány specializovanými profesionálními akreditačními agenturami. Tyto národně uznávané programové akreditační agentury zahrnují:

 • Asociace na Advance Collegiate Schools of Business (AACSB International)

 • Americká asociace rodiny

 • ABET - dříve Akreditační rada pro inženýrství a technologie, Inc.

 • Americká chemická společnost (ACS)

 • Akreditační komise pro vzdělávání v ošetřovatelství (ACEN) - bývalá národní liga pro ošetřovatelskou akreditační komisi (NLNAC)

 • Akreditační rada pro vzdělávání ve výživě a dietetice (ACEND)

 • Komise pro kolektivní ošetřovatelskou výchovu (CCNE)

 • Rada pro akreditaci poradenství a souvisejících vzdělávacích programů (CACREP)

 • Rada pro akreditaci přípravy pedagogů (CAEP) - dříve National Council for Accreditation of Teacher Education (NCATE)

 • Národní asociace škol umění a designu (NASAD)

 • Národní asociace škol hudby (NASM)

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

 • Cookeville

  William L Jones Drive,1, 38505, Cookeville

Otázky