Keystone logo
Texas A&M University Central Texas

Texas A&M University Central Texas

Texas A&M University Central Texas

Úvod

Vítejte na Vysoké škole umění a věd na Texas A&M University – Central Texas. Jsme odhodláni nabízet intelektuálně náročné programy známé pro vynikající výuku, stipendium a dosah.

Naše fakulta je uznávána ve svých oborech a několik z nich získalo národní vědeckou reputaci za svou vědeckou práci. Jsou to oddaní učitelé, kteří považují mentorování jak vysokoškolských, tak postgraduálních studentů za důležitou součást svého povolání. Studenti na naší škole mají velký prospěch z přímé interakce s fakultou.

I když se vždy zaměřujeme na váš akademický růst, neustále přizpůsobujeme nabídku kurzů měnícím se požadavkům pracovní síly a mnoha aplikacím našich studijních programů. Inovace pohánějí moderní ekonomiku více než kdykoli předtím. Dnešní pracovní místa vyžadují kritické myšlení, efektivní komunikaci a kvantitativní uvažování, které naše programy v umění a vědách kultivují. Naše studijní programy poskytují bohaté území k prozkoumání. Chceme udělat víc, než vám pomoci najít lépe placenou práci; chceme vám pomoci najít vaše volání.

Místa

  • Killeen

    Leadership Place,1001, 76549, Killeen

    Otázky