Keystone logo
The College At Brockport State University Of New York

The College At Brockport State University Of New York

The College At Brockport State University Of New York

Úvod

60963_commencement.jpg

Společnost byla založena v roce 1835. Vysoká škola v Brockportu je celostátně uznávaná čtyřletá komplexní veřejná vysoká škola zaměřená na úspěšnost studentů. Jsme hrdí na naši akademickou kvalitu a mimořádnou hodnotu.

Brockport je selektivní, národní a akreditovaná veřejná instituce. Jsme zapojeni do kampusu SUNY a patří k nejucelenějším univerzitním kampusům v zemi.

Institucionální odpovědnost

Akreditovaný komisí pro střední školy ve vysokém školství, College v Brockportu zajišťuje institucionální efektivitu a odpovědnost prostřednictvím různých kanceláří, systémů a vztahů.

Rozmanitost a začlenění

Úřad pro rozmanitost společně s Collegewide Diversity Committee řídí snahy o to, aby společnost Brockport komunikovala s akademickou komunitou o rozmanitosti a spravedlnosti; rozvíjet a monitorovat akademický plán rozmanitosti; připravovat a analyzovat zprávy s cílem sledovat náš úspěch; a konceptualizovat a kultivovat rozmanitost jako institucionální a vzdělávací prioritu.

Absolventi a přátelé

Síť Brockport zahrnuje více než 90 000 absolventů žijících po celém světě. Máme více než 8 000 studentů; stovky současných a bývalých učitelů, zaměstnanců, emeritů a důchodců; a bezpočet dalších přátel, jako jsou rodiny, korporace a nadace. Vedení všech těchto klíčových partnerů v kontaktu s dnešním Brockportem je průběžným zaměřením akademie.

Podpoř nás

Snahy Brockportu o získání finančních, akademických, stážových a zkušenostních zkušeností pro naše studenty z jejích absolventů a rodinné sítě budou udržovat vysokou školu prosperující po celá desetiletí. Vždy vám pomůže!

Místa

  • Rochester

    350 New Campus Drive Brockport, NY 14420, , Rochester

Otázky