Keystone logo
The Hague University of Applied Sciences - Undergraduate Programmes

The Hague University of Applied Sciences - Undergraduate Programmes

The Hague University of Applied Sciences - Undergraduate Programmes

Úvod

Pojďme se změnit

Pojďme se změnit. Vy. Nás. Svět. To je naše poselství na Haagské univerzitě aplikovaných věd (THUAS).

Chceme umožnit našim studentům změnit a zlepšit svět, ve kterém žijí, ale to se může stát pouze tehdy, budeme-li spolupracovat - pokud se budeme vyvíjet a měnit.

Neustále potřebujeme používat nové perspektivy a řešení, abychom vyřešili současné i budoucí výzvy. Odpovědi najdeme rychleji, pokud jsme připraveni sdílet a aplikovat vzájemné poznatky, dovednosti a metody.

Globální občané

Doporučujeme našim studentům, přednášejícím a partnerům, aby se vyvinuli do otevřených světových občanů - stát pevně ve svém vlastním přesvědčení a čelit světu. Uvědomujeme si, že náš vlastní profesní závazek má význam a musíme společně pracovat na vývoji a aplikaci kreativních řešení.

THUAS je bezpečné a praktické prostředí, ve kterém se můžeme rozvíjet a inovovat jako globální občané - abychom se společně sešli na rozvoji, vytváření sítí a praxi. Takto plánujeme utvářet a měnit svět, ve kterém žijeme, zatímco rozvíjíme své vlastní znalosti a dovednosti.

"Lidé, kteří jsou pevně přesvědčeni a čelí světu."

127350_127313_studentsHaagseHogeschool.jpg

Jak to děláme?

Naši lektoři, partneři a 26 000 studentů z téměř 150 různých zemí se tomuto vývoji věnují každý den. Náš globální, inovativní přístup se odráží v našich osnovách a v našich sedmi hlavních tématech: Kybernetická bezpečnost, Globální a inkluzivní učení, Digitální operace a finance, Mission Zero, Health Innovation, Global Governance en Governance of Urban Transitions. Úzce spolupracujeme také s více než 300 výměnnými partnery z více než 50 zemí, od Brazílie a Číny po Austrálii, USA a několik evropských zemí.

Ideální platforma

Haag je ideálním místem pro to, aby se stal globálním občanem. Je to Mezinárodní město míru a spravedlnosti - politické a kulturní srdce Nizozemska. Je domovem Mírového paláce, Mezinárodního soudního dvora, Binnenhofu (parlament), 115 ambasád, nadnárodních společností jako Shell, Siemens a ING a mnoha mezinárodních nevládních organizací.

Pojďme se tedy změnit. Vy. Nás. Svět.

To jsou hodnoty, které nás vedou

Zvědavý
Spojovací
Péče
Jsme zvědaví, ambiciózní a podnikaví. Rádi přispíváme kritickým myšlením. Do naší sítě významně investujeme, abychom společně vytvořili nové poznatky. Jsme oddaní a staráme se o váš osobní růst.

Pokud hledáte bakalářský studijní program, pak jste na THUASu na správném místě. Máme více než 65 bakalářských studijních programů, které se liší typem a délkou. Většina z nich jsou čtyřleté programy, některé však lze zkrátit na tři roky studia. Značný počet se vyučuje v angličtině. Varianta, která vám nejlépe vyhovuje, závisí na vašich preferencích a předchozím vzdělání. Na konci vaší cesty vám bude udělen univerzitní diplom z aplikovaných věd.

Místa

  • The Hague

    Johanna Westerdijkplein,75, 2521 EN, The Hague

Otázky