Keystone logo
The Hong Kong Polytechnic University Department of English and Communication

The Hong Kong Polytechnic University Department of English and Communication

The Hong Kong Polytechnic University Department of English and Communication

Úvod

Na katedře angličtiny a komunikace je naším primárním posláním poskytovat aplikované studium angličtiny pro profese a usilujeme o to, abychom byli mezinárodně uznáváni jako přední poskytovatel pregraduálního a postgraduálního studia se zaměřením na odbornou komunikaci. Studium aplikované angličtiny zahrnuje nejen získání velmi vysoké úrovně anglických jazykových dovedností potřebných k profesionálnímu úspěchu, ale také důkladné a kritické porozumění anglickému jazyku a rozvinuté povědomí o anglické komunikaci v multikulturních profesních kontextech.

V Hongkongu existuje jasná potřeba absolventů s vysoce rozvinutými znalostmi jazyka a komunikace spolu s dovednostmi kritického myšlení, kteří jsou schopni přispět k řadě profesních a obchodních kontextů. Bez ohledu na to, zda jde o vysokoškolskou nebo postgraduální úroveň, katedra angličtiny a komunikace je jedním z klíčových poskytovatelů absolventů v Hongkongu s těmi druhy anglické komunikace a jazykovými dovednostmi a znalostmi, které jsou v profesích tak vysoce ceněné.

Naše programy mají inovativní funkce, které je velmi oblíbily u studentů, jejich rodičů a případných zaměstnavatelů studentů, a pomáhají našim studentům rozvíjet všestranné dovednosti a atributy oceňované PolyU a společností jako celku.

Místa

  • Hong Kong

    Room AG428 Chung Sze Yuen Building The Hong Kong Polytechnic University Hunghom, Kowloon, , Hong Kong

    Otázky