Keystone logo
The Millennium Universal College BS (Hons) CS Computing
The Millennium Universal College

BS (Hons) CS Computing

Lahore, Pákistán

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Apr 2024

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Tento kurz je ideální, pokud máte zájem o vývoj technologií a softwaru a o to, jak mohou být použity ve prospěch jednotlivců a organizací .

Mezi hlavní témata patří základy výpočtu, programování, multimédia, sítě, databáze, operační systémy, softwarové inženýrství a profesionální problémy. Kromě toho si můžete vybrat z široké škály specializovaných modulů, které vám přizpůsobí váš titul vašim zájmům.

První rok: Naučíte se základy počítačové vědy, včetně přístupu k řešení problémů s programováním, modelováním a reprezentací dat, počítačovým designem, sítěmi, operačními systémy a zařízeními.

Druhý rok: Prohloubíte své porozumění a rozvíjíte pokročilejší dovednosti. Budete studovat současné problémy v sociálních, profesních, etických a právních aspektech práce s počítačem. Moduly také pokrývají vývoj softwaru, databáze, algoritmy a datové struktury, operační systémy a sítě. Druhý rok vám dává možnost vybrat si dva další moduly.

Poslední rok: K dispozici jsou základní moduly pro zabezpečení počítače, plánování projektů, uživatelské zkušenosti a souběžnost, plus dva moduly podle vašeho výběru. Budete také provádět individuální projekt, obvykle rozsáhlou část praktické a písemné práce.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy