Keystone logo
The State University of New York International Pathway Program Mezinárodní program Pathway
The State University of New York International Pathway Program

Mezinárodní program Pathway

New York, Spojené státy americké

2 Semesters

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 42 185 / per year *

Na kampusu

* tato částka pokrývá jeden rok školného, ubytování, stravování a zdravotního pojištění a je vyžadována pro formulář I-20

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Dokončete požadované vysokoškolské kurzy SUNY General Education (Gen Ed) v rámci programu International Pathway Program (IPP) v SUNY Morrisville a začněte druhý rok absolvováním kurzů v rámci svého oboru.

IPP nabízí tři studijní plány o délce 2 semestrů s volitelným třetím semestrem dostupným pro ty, kteří by z toho měli prospěch. Každý studijní plán nabízí studentům sadu Gen Ed tříd kompatibilních s každým oborem. Studentům je na základě akademiků a rozřazovacích zkoušek přiřazen ten nejlepší studijní plán pro ně. Studenti získávají 24 – 38 kreditů za svůj titul, když jsou zapsáni do IPP.

Mnohé z bakalářských kurzů Gen Ed v IPP budou mít propojený recitační kurz, který poskytuje přímou podporu učení ke zvýšení akademického úspěchu a umí studenty dobře umístit na jejich úplný bakalářský titul nebo další akademický program.

S více než 4 500 bakalářskými studijními a certifikačními programy – studenti mohou najít bakalářskou Pathway , která nejlépe vyhovuje jejich kariéře a akademickému úspěchu. Studenti mohou pracovat s mezinárodně uznávanými profesory a výzkumníky, stejně jako s laureáty Nobelovy ceny, držiteli Pulitzerovy ceny.

Státní univerzita v New Yorku (SUNY) je světově proslulá svou akademickou dokonalostí. Z 64 kampusů SUNY se 23 umístilo mezi nejlepšími vysokými školami a univerzitami v zemi podle US News & World Report se 3 v první 100.

Každý student, který úspěšně ukončí studijní program na jednom z 64 kampusů SUNY – obdrží diplom od The State University of New York.

Staňte se součástí 95 % studentů, kteří úspěšně přecházejí ze SUNY Morrisville do svého dalšího akademického programu na SUNY!

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

  • Interdisciplinary Studies - Comparative Cultures
    • Carson, Spojené státy americké
  • Bakalář umění v integrativních studiích
    • Fairfax, Spojené státy americké
  • Bakalář přírodních věd v integrativních studiích
    • Fairfax, Spojené státy americké