Keystone logo
Tomorrow University of Applied Sciences

Tomorrow University of Applied Sciences

Tomorrow University of Applied Sciences

Úvod

Přechod k udržitelné společnosti začíná u vás

Tomorrow University of Applied Sciences *, která bude zítřejší na dálku * umožňuje studentům vybudovat si dovednosti 21. století potřebné v oblastech udržitelnosti, podnikání a technologií prostřednictvím našeho revolučního přístupu ke vzdělávání. Budujeme komunitu zplnomocněných a propojených jednotlivců, o kterých pevně věříme, že vytvoří jasnější a udržitelnější budoucnost. Jejich úspěch je naším posláním, jejich dopad naším měřítkem.

Posilujeme a vzděláváme tvůrce změn zítřka

Spojujeme nejmodernější učební vědy a technologie, abychom vytvořili flexibilní, přístupné a efektivní vzdělávací zkušenosti, které vybaví studenty našimi klíčovými ingrediencemi pro dopad – účel, schopnosti a komunitu.

Prostřednictvím neustálého učení, aplikací a společné tvorby kultivujeme myšlení růstu a vlastní účinnosti, abychom rozšířili okruh vlivu našich studentů a proměnili je v sebevědomé činitele změny. Naším cílem je urychlit přechod k udržitelnější společnosti tím, že změníme vzdělávání, abychom se učili jinak a neomezeně rostli, abychom světu zanechali trvalé dědictví.

Proč se učit s ToU?

Tomorrow University of Applied Sciences * je navštěvovaná instituce pro vzdělávání v oblasti udržitelnosti, podnikání a technologií. Náš revoluční přístup ke vzdělávání vám pomůže dosáhnout dlouhodobého společenského dopadu při studiu bakalářského nebo magisterského studia odkudkoli na světě.

Globálně přístupné a flexibilní

Naše platforma pro vzdělávání na dálku zpřístupňuje vzdělávání odkudkoli a poskytuje flexibilitu k učení bez ohledu na vaše profesní a osobní závazky. Učte se, ať jste kdekoli, kdykoli chcete prostřednictvím naší platformy určené především pro mobily.

Nový přístup k učení

Učení se děláním. Naše filozofie učení nebere offline učení online. S naší výukovou metodou založenou na výzvách získáte praktické zkušenosti s řešením největších světových problémů prostřednictvím praktické aplikace pod vedením odborníků a lídrů v oboru.

Globální síť světové třídy

Globální komunita partnerů a mentorů je pro vás připravena. Již nyní dělají rozdíl v udržitelnosti, podnikání a technologii a pomohou vám udělat totéž. Jsou to vaši vrstevníci a vaši mentoři spolu s vaší kohortou mezinárodních studentů.

Se správnými dovednostmi, nástroji a sítí po ruce můžeme změnit naši budoucnost – a budoucnost našeho světa.

  • Vytvořte lepší zítřky počínaje dneškem. Získejte přístup k nástrojům a síti potřebné k úspěchu v udržitelných inovacích.
  • Vzdálené a flexibilní. Učte se odkudkoli a kdykoli chcete. Spojte práci a studium.
  • Učte se v malých a stejně smýšlejících skupinách. Vybudujte komunitu a získejte přístup k celoživotní síti.

Naše principy učení

Řízené misí

Jsme komunita věčných studentů. Náš program a učební osnovy jsme navrhli tak, aby se měnily s dobou. Během programu si vyberete z různých výzev inspirovaných scénáři z podnikatelského a obchodního světa, které je třeba vyřešit a porazit. Během výzev uplatníte, vytvoříte a zvládnete kompetence potřebné pro lepší zítřky. Budete rozvíjet kompetence, které zaměstnavatelé hledají, prostřednictvím aktivního a zážitkového učení s pomocí kolegů a mentorů, kteří sami čelili přesně těmto výzvám.

Flexibilní

Všechny naše programy jsou plně vzdálené. V našem výukovém modelu je čas na prokázání kompetence v konkrétní oblasti předmětu flexibilní, zatímco očekávání, že ji zvládnete, je konstantní. Budete procházet výzvami spíše než tradičními kurzy a budete budovat kompetence v reálném čase, abyste zvážili potřeby každého individuálního vzdělávacího procesu.

Personalizováno

Naše technologie vás provede programem, přizpůsobí se vašim potřebám a poskytne zpětnou vazbu od začátku až do konce. Vaše cíle jako studenta v rámci programu a porozumění základním kompetencím jsou v aplikaci individuálně přizpůsobeny, takže vaše vzdělávací zkušenost bude jedinečně vaše. Uvidíte vizuální záznam vašeho pokroku v učení během studia, takže se snadno soustředíte na požadované výsledky.

Svéprávný

„Ještě ne“ používáme jako měřítko, když student musí ještě prokázat zvládnutí výzvy nebo kompetence. Namísto selhání v předmětu nebo výzvě máte příležitost prokázat své znalosti až do zvládnutí. Svou práci můžete zasílat, dokud recenzenti a odborníci neuvěří, že plně chápete zvolený koncept. Selhání v ToU neexistuje, ale vždy je co zlepšovat.

Sociální

Umožňujeme studentům budovat smysluplné vztahy, které vedou k bohatým, poutavým a efektivním vzdělávacím zkušenostem na dálku. Spolu se svou kohortou, mentory a rozsáhlou globální komunitou zůstanete ve spojení a zapojíte se prostřednictvím pravidelných živých sezení, diskusí o kurzech a akcí. Naše učební metoda založená na výzvách podporuje spolupráci a 360° zpětnou vazbu od všech účastníků, od kolegů mentorů a naopak, za všech okolností.

*Tomorrow University je plně akreditovaná, státem uznávaná Univerzita aplikovaných věd

Ohlasy studentů

Otázky