Keystone logo
Trevecca Nazarene University Bakalář umění v divadelní výchově
Trevecca Nazarene University

Bakalář umění v divadelní výchově

Nashville, Spojené státy americké

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Aug 2024

USD 28 590 / per semester

Na kampusu

Úvod

TreveccaBakalář umění v divadelním vzdělávání je interdisciplinární program, který vám dává základ, který potřebujete, abyste se stali efektivním a poutavým učitelem divadla ve třídách 7-12. Program poskytuje profesionální licenci a vrcholí zkušenostmi studentů s výukou prostřednictvím našich partnerství s místními školami.

Výhody programu

  • Získejte cenné zkušenosti studentů s výukou.
  • Učte se od fakulty, která má vysoké tituly ve svých oborech, kteří mají relevantní a cenné zkušenosti z reálného světa, a kteří se snaží vás osobně poznat.
  • Užijte si naše malé velikosti tříd a podpůrnou komunitu kampusu.
  • Využijte neuvěřitelné pracovní příležitosti dostupné na rozmanitém trhu v Nashvillu.

Co očekávat

TreveccaBakalář umění v divadelním vzdělávání je ideální volbou, pokud chcete pokračovat v titulu, který kombinuje vaši lásku k divadlu s touhou inspirovat a učit. Tento interdisciplinární program nabízí to nejlepší z našeho oddělení komunikačních studií a naší školy vzdělávání akreditované NCATE, což vám dává silný a vyvážený základ, abyste se stali úspěšným učitelem.

Program vás nejen vybaví znalostmi a dovednostmi v divadelním vzdělávání, ale poskytuje vám národní certifikaci a profesionální licenci k výuce divadla ve stupních 7-12. Program vyvrcholí cennými zkušenostmi studentů s výukou. Budete mít příležitost pozorovat a učit v místních učebnách v různých školních prostředích, abyste zlepšili své učení a připravili vás na úspěch.

Proč si vybrat Trevecca?

Společnost byla založena v roce 1901 a více než dvě desetiletí je lídrem v oblasti online vzdělávání a Trevecca pomáhá studentům objevovat a sledovat individuální povolání tím, že poskytuje inovativní výuku; kultivuje podpůrnou komunitu zaměřenou na Krista; a navazuje vztahy, které otevírají dveře.

Uznáváno na národní i místní úrovni pro akademickou kvalitu, si Trevecca získal pověst tím, že poskytuje světu vedoucí služebníků, řešitelé problémů, a tvůrci rozdílů. TreveccaHolistický přístup ke vzdělávání zahrnuje intelektuální, sociální, emocionální, fyzický, a duchovní růst.

Jako křesťanská univerzita, nabízíme programy, které zkoumají způsoby, jak se víra protíná s vaším studijním oborem. To znamená, že můžete získat divadelní vzdělání v podpůrném, Křesťanská komunita s malými velikostmi tříd a angažovaní členové fakulty, kterým na vás záleží, vaše víra, a vaše cíle.

Osnovy

Výsledek programu

Kariérní možnosti

Přijímací řízení

Ohlasy studentů

O Škole

Otázky