Keystone logo
Trevecca Nazarene University Bakalář vědy v elektrotechnice a počítačovém inženýrství
Trevecca Nazarene University

Bakalář vědy v elektrotechnice a počítačovém inženýrství

Nashville, Spojené státy americké

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Aug 2024

USD 28 590 / per semester

Na kampusu

Úvod

TreveccaBakalář přírodních věd v elektrotechnice a výpočetní technice vybavuje studenty pro vstup do rostoucího inženýrského oboru. Studenti budou navrhovat a provádět experimenty, interpretovat a analyzovat data, navrhovat systémy tak, aby vyhovovaly potřebám v rámci různých omezení, a identifikovat a řešit technické problémy.

Výhody programu

  • Absolvovat dovednosti, které potřebujete, abyste byli konkurenceschopní na trhu práce.
  • Učte se od fakulty, kteří mají vysoké tituly ve svých oborech, kteří mají relevantní a cenné zkušenosti v reálném světě, kteří se snaží vás osobně poznat, a kteří jsou investováni do vašeho úspěchu.
  • Užijte si naše malé velikosti tříd a podpůrnou komunitu kampusu.
  • Využijte neuvěřitelných stáží a pracovních míst dostupných na vzrušujícím trhu v Nashvillu.

Co očekávat

Jako student Treveccabakalářského programu v oboru elektrotechniky a počítačového inženýrství budete součástí rostoucího a vzrušujícího průmyslu. Získáte silný teoretický základ ve strojírenství, vědě a matematice a zároveň budete vyzváni, abyste tyto znalosti kreativně aplikovali v praktických vzdělávacích projektech během vašich vysokoškolských zkušeností.

Budete mít příležitost úzce spolupracovat s členy fakulty při navrhování a provádění experimentů, interpretaci a analýze dat a identifikaci a řešení technických problémů pomocí moderního vybavení a konstrukčních nástrojů v našich laboratořích, které jsou otevřené nepřetržitě. Naučíte se navrhovat systémy, které splňují ekonomické, environmentální, sociální, politické, etické, vyrobitelné, udržitelné a zdravotní a bezpečnostní omezení. Kromě aplikace inženýrských principů na problémy v reálném světě budete také zdokonalovat své schopnosti profesionálně komunikovat, fungovat v multidisciplinárních týmech, porozumět dopadu inženýrských řešení v různých kontextech a využívat moderní techniky, dovednosti a nástroje k řešení výzev.

Proč si vybrat Trevecca?

Společnost byla založena v roce 1901 a více než dvě desetiletí je lídrem v oblasti online vzdělávání a Trevecca pomáhá studentům objevovat a sledovat individuální povolání tím, že poskytuje inovativní výuku; kultivuje podpůrnou komunitu zaměřenou na Krista; a navazuje vztahy, které otevírají dveře.

Uznáváno na národní i místní úrovni pro akademickou kvalitu, si Trevecca získal pověst tím, že poskytuje světu vedoucí služebníků, řešitelé problémů, a tvůrci rozdílů. TreveccaHolistický přístup ke vzdělávání zahrnuje intelektuální, sociální, emocionální, fyzický, a duchovní růst.

Jako křesťanská univerzita, nabízíme programy, které zkoumají způsoby, jak se víra protíná s vaším studijním oborem. To znamená, že můžete získat inženýrský titul v podpůrné, Křesťanská komunita s malými velikostmi ve třídě a angažovaní členové fakulty, kteří se starají o vás a vaše cíle.

Osnovy

Kariérní možnosti

Přijímací řízení

O Škole

Otázky