Keystone logo
Trevecca Nazarene University Bakalář vědy v multimediální žurnalistice
Trevecca Nazarene University

Bakalář vědy v multimediální žurnalistice

Nashville, Spojené státy americké

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Aug 2024

USD 28 590 / per semester

Na kampusu

Úvod

Bakalář vědy v multimediální žurnalistice školí studenty, aby vyprávěli příběhy, na kterých záleží v jejich komunitách. TreveccaNejmodernější technologie a učební osnovy připravují studenty na žurnalistické práce na zpravodajských stanicích, novinách, časopisech a online publikacích. Program je také vhodný pro ty, kteří mají zájem o public relations a další kariéry psaní médií.

TreveccaBakalář vědy v multimediální žurnalistice vás vybaví pro kariéru v žurnalistice nebo public relations s učebními osnovami, které vás naučí kriticky a soucitně myslet, když vyprávíte příběhy, na kterých záleží v komunitách, kterým sloužíte. Budete používat nejmodernější vybavení a technologie v naší komunikační laboratoři a získat praktické zkušenosti s našimi oceněnými studentskými publikacemi.

Výhody programu

  • Učte se od fakulty, která má vysoké tituly ve svých oborech, kteří mají relevantní a cenné zkušenosti z reálného světa, a kteří se snaží vás osobně poznat.
  • Studujte v naší nejmodernější komunikační laboratoři.
  • Užijte si naše malé velikosti tříd a podpůrnou komunitu kampusu.
  • Získejte praktické zkušenosti s prací na jedné z našich oceněných studentských publikací.
  • Využijte vzrušující stáže a kariérní příležitosti dostupné na trhu v Nashvillu.

Co očekávat

Novináři již dlouho hrají klíčovou roli v naší kultuře a demokracii. V Trevecca, věříme, že novináři mají moc ovlivňovat své komunity a měnit svět vyprávěním příběhů, na kterých záleží. Tento program vás vybaví, abyste to udělali právě prostřednictvím kariéry v žurnalistice nebo public relations.

Naše osnovy jsou navrženy odborníky z oboru, aby vám pomohly kriticky a soucitně přemýšlet o světě a psát, rozhovor a podávat zprávy jako kvalifikovaný a etický vypravěč. Budete moci zdokonalit své dovednosti s přístupem k profesionálnímu vybavení a technologii v naší nejmodernější komunikační laboratoři.

Získáte také cenné praktické zkušenosti a budujete své profesionální portfolio na základě našich studentských publikací, jako jsou The TreveChoes, naše oceněné studentské noviny a The Micah Mandate, časopis o našem Centru sociální spravedlnosti J.V. Morsch. Naše kombinace přísné práce v kurzu s narativním zaměřením a praktickými zkušenostmi často vede k tomu, že naši studenti přistávají na konkurenčních stážích z Nashvillu přes New York City do Washingtonu, DC.

Proč si vybrat Trevecca?

Společnost byla založena v roce 1901 a více než dvě desetiletí je lídrem v oblasti online vzdělávání a Trevecca pomáhá studentům objevovat a sledovat individuální povolání tím, že poskytuje inovativní výuku; kultivuje podpůrnou komunitu zaměřenou na Krista; a navazuje vztahy, které otevírají dveře.

Uznáváno na národní i místní úrovni pro akademickou kvalitu, si Trevecca získal pověst tím, že poskytuje světu vedoucí služebníků, řešitelé problémů, a tvůrci rozdílů. TreveccaHolistický přístup ke vzdělávání zahrnuje intelektuální, sociální, emocionální, fyzický, a duchovní růst.

Jako křesťanská univerzita, nabízíme programy, které zkoumají způsoby, jak se víra protíná s vaším studijním oborem. To znamená, že můžete získat titul multimediální žurnalistiky v podpůrné, Křesťanská komunita s malými velikostmi tříd a angažovanými členy fakulty, kteří se o vás starají, vaše víra, a vaše cíle.

Osnovy

Kariérní možnosti

Přijímací řízení

Ohlasy studentů

O Škole

Otázky