Keystone logo
© Asian Institute of Hospitality Management
Tri-Continent Degree Programmes @ Siam Technology College

Tri-Continent Degree Programmes @ Siam Technology College

Tri-Continent Degree Programmes @ Siam Technology College

Úvod

Kombinace historie a tradice Spojeného království se silou USA a budoucností, která je Asie

Kombinace historie a tradice Spojeného království se silou USA a budoucností, která je v Asii Spojené království a USA jsou stovky let ekonomickými světovými mocnostmi. Dřívější a současný mezinárodní obchod byl a bude i nadále ovlivňován oběma zeměmi. Avšak Asie je budoucnost, s rychle rostoucí ekonomikou a více než polovinou světové populace.

Takže možná vzniklo partnerství mezi univerzitami v USA a Asii, které by vytvořily skutečně vizionářský program, který spojuje sílu těchto tří regionů do jednoho čtyřletého studijního programu.

Lamar univerzita v Texasu, USA a Siam Technology College v Thajsku tak učinili díky programu Tri-Continent Degree.

Mnoho lidí sní o studiu v zahraničí, zejména v USA nebo ve Velké Británii. Amerika a Anglie nabízejí některé z nejlepších kvalifikací na vysokých školách na světě. Nicméně to není snadné. Když uvažujete o otázkách víz, jazykové způsobilosti a zejména o penězích, sen o získání titulu z USA nebo Velké Británie se často stává noční můrou.

Nebylo by skvělé získat nejlepší vzdělání v místě, kde je získání víz rychlé a snadné a životní náklady jsou nízké? To zpočátku nevyžaduje, aby TOEFL nebo IELTS výsledky začaly studovat? Kde jsou za vás školné cenově dostupné: získat americkou univerzitu a thajské univerzitní bakalářské tituly plus britský národní diplom pro vyšší manažery, asi 10% nákladů na to, co by bylo jen jeden rok na jiných amerických univerzitách?

Samozřejmě, odpovědí je získat jak vysokou vysokoškolskou kvalifikaci ze všech tří: USA, Velké Británie a Asie. A pouze za čtyři roky studia. Program bakalářského studia Tri-Continent vám umožní získat vysokoškolské kvalifikace ze všech tří kontinentů s nejlevnějšími výukovými a pobytovými náklady. Udělejte svůj sen ... Realita!

Jediné světové kontinentální programy

Svět se zmenšuje a všichni jsou mezinárodní. Získejte tři obchodní kvalifikace ve stejném programu z USA, Velké Británie a Thajska.

Místa

  • Bangkok

    46 Jarunsanitwong 10 Road Tha Pra, Bangkok Yai, 10600, Bangkok

    Otázky