Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Turner College - Columbus State University

Turner College - Columbus State University

Turner College - Columbus State University

Úvod

Proč Turner College?

Turnerova vysoká škola připravuje studenty podnikání k tomu, aby přidali hodnotu svým komunitám a svým zaměstnavatelům v globálně konkurenčním prostředí. Naše obchodní programy jsou profesionálně akreditovány Asociací na Advance Collegiate Schools of Business. Jako akreditovaná členka mezinárodního AACSB naše vysoká škola nabízí obchodní programy, které dosahují svého rozlišování pro vysokou kvalitu prostřednictvím interdisciplinárního učebního plánu, který poskytuje studentům široké znalosti o podnikání a jeho roli ve společnosti.

Turnerova vysoká škola a Škola informatiky TSYS se nacházejí v centru pro obchod a technologii (CCT), které se nachází v hlavním kampusu. Společně Turner College nabízí 8 absolventských programů, 12 vysokoškolských programů a řadu certifikací. Jsme domovem rušného množství studentských organizací, včetně účetního klubu, CSU amerického marketingového sdružení, Enactus, asociace finančních investic, asociace certifikovaných ověřovatelů podvodů, společnosti pro řízení lidských zdrojů (SHRM), asociace výpočetní techniky (ACM) Nerds. Naše organizace poskytují příležitosti k získání zkušeností z reálného světa, poslouchání profesionálních mluvčích a soutěžení na národní úrovni.

O nás

Úkolem D. Abbott Turner College of Business je připravit studenty, aby přidali hodnotu svým komunitám a jejich zaměstnavatelům, převážně místním a regionálním firmám. Centrum pro obchod a technologii Středisko obchodu a technologie (CCT), které se nachází v hlavním kampusu, se skládá z kanceláře Turner College Dean a tří akademických jednotek:

Turner College of Business
 • Účetnictví
 • Řízení
 • Škola informatiky TSYS.

Celková účast studentů na turnerské škole v roce 2014 činila 1 464, z toho 1259 v bakalářských studijních programech a 204 v postgraduálních studijních programech. Průměrná třída pro vysokoškoláky je 33 a 27 pro absolventské programy. S naší menší průměrnou třídou, naší specializovanou fakultou a personálem a naše rozumné vyučování, můžeme být nejlepším kupem v oblasti vysokoškolského vzdělávání v regionu. Univerzitní informační a technologické služby jsou také umístěny v CCT v prvním patře.

Akreditace

AACSB International accreditation

Podnikatelské studijní programy D. Abbott Turner College Business jsou profesionálně akreditovány prostřednictvím Asociace Advance Collegiate Schools of Business. Jako akreditovaná členka mezinárodního AACSB naše vysoká škola nabízí obchodní programy, které dosahují svého rozlišování pro vysokou kvalitu prostřednictvím interdisciplinárního učebního plánu, který poskytuje studentům široké znalosti o podnikání a jeho roli ve společnosti.

Proč je důležitá akreditace AACSB?

Jako budoucí student: Jít na vysokou školu je velká investice. Budete trávit hodiny studováním, psaním papírů a zkouškami. Vy také budete trávit spoustu peněz. Všechna práce a peníze by vám měly poskytnout to, co jste zaplatili, že? Ne všechny školy vám poskytnou návratnost investice. Akreditace AACSB zajišťuje, že škola nejen vybírá peníze. Akreditované školy musí splňovat velmi přísné normy kvality. Bylo prokázáno, že poskytují to nejlepší v oblasti podnikového vzdělávání po celém světě. Akreditované školy AACSB:

 • jsou uznávány na celém světě špičkovými zaměstnavateli a dalšími univerzitami.

 • zaměstnavatelé, kteří zaměstnávají pouze své absolventy.

 • mít větší přístup k náborářům.

 • mají absolventy, kteří dostávají vyšší, konkurenceschopnější platy.

 • že akreditace zlepšuje kvalitu svých obchodních programů.

 • že akreditace pomáhá jim najmout a udržet nejlepší profesory a výzkumníky.

 • mají studenty, kteří jsou mezinárodněji, mají vysokoškolské GPA a pravděpodobně získají vyšší úroveň vzdělání.

 • jsou náročné a naučí vám ty nejlepší dovednosti, které vám v reálném světě poskytnou zřetelnou výhodu.

Jako zaměstnavatel: Zaměstnavatelé chtějí kvalitní obchodní absolventy z kvalitních obchodních škol. Absolventi, o kterých vědí, budou hrát první den. To je důvod, proč je tak důležité vybrat si obchodní studijní program, který vás naučí znalosti a dovednosti, které zaměstnavatelé vyžadují. Zaměstnavatelé znají dobrou obchodní školu od té, která nevyrábí znalosti absolventů. Zde jsou fakta:

 • Mnoho špičkových, globálních firem přijímá pouze z akreditovaných škol AACSB.

 • Akademickým absolventům akreditovaných AACSB se nabízí lepší a konkurenceschopnější plat.

 • Studenti na akreditovaných školách AACSB mají po ukončení studia více zaměstnavatelů, kteří o ně mají zájem.

Společnosti také studovaly rozdíly mezi zaměstnanci, kteří navštěvovali obchodní akreditované školy AACSB, a ti, kteří tak neučinili. Jedna společnost například zjistila, že zaměstnanci, kteří byli vzděláváni obchodními školami akreditovanými mimo AACSB, vykazovali nižší výkonnost. Z tohoto důvodu organizace nyní hradí pouze výuku z obchodních škol akreditovaných společností AACSB.

Mise

Prohlášení o víře

Turner College of Business

Rozšíření uznání vysoké školy jako centra excelence v oblasti vzdělávání v oblasti obchodu a informatiky.

Turnerova mise

Turnerova vysoká škola připravuje studenty k tomu, aby přidaly hodnotu svým komunitám a zaměstnavatelům v globálně konkurenčním prostředí tím, že poskytují vysoce kvalitní, relevantní podnikání a informatiku.

Strategický plán

Vize, poslání a hodnoty obchodní školy D. Abbott Turner poskytují hlavní zásady našeho strategického plánu. Oni jsou typicky přezkoumáni na pětiletém cyklu vysokou školou, fakultou, studentskými skupinami a Business Advisory Council.

Turner College of Business

Turner College Goals

Cíl 1: Zvyšte kvalitu a profil Turnerovy vysoké školy jako školy, kterou si vyberete.

Cíl 2: Zvýšení počtu zápisů a rozšíření možností doručování programů.

Cíl 3: Zlepšit technologii a zdroje pro vzdělávací a výzkumné účely.

Cíl 4: Zvyšte interní a externí partnerství.

Cíl 5: Zvyšte finanční prostředky.

Místa

 • Columbus

  Columbus State University 4225 University Avenue Columbus, Georgia 31907, 31907, Columbus

  Otázky