Keystone logo
University of Asia and the Pacific

University of Asia and the Pacific

University of Asia and the Pacific

Úvod

The Asijská a tichomořská univerzita (UA & P) Je soukromá, nezisková instituce vyššího vzdělávání, která nabízí některé z nejvýznamnějších akademických programů v České republice Asie. Poskytuje silnou kombinaci liberálního vzdělávání a odborné specializace. Tvorba UA & P Studentům je usnadněno prostředí, které vede k učení, kvalifikovaní a oddaní učitelé, vynikající poměr mezi fakultami a studenty a dobře udržované zařízení.

Stručná historie

Společnost UA & P začala v roce 1967 jako Centrum pro výzkum a komunikaci, think-tank pro výzkum a nabízející absolventské kurzy ekonomiky a managementu. CRC začala být malá a nenápadná, ale postupně rozšiřovala své vzdělávací aktivity. V roce 1995 získal vysokoškolský status, a přestože je od té doby znám jako Asijská univerzita a Pacifik, mise zůstává stejná: plný rozvoj všeho, co je člověka v člověku.

Prezident

Prezidentem UA & P je Dr. Winston Conrad Padojinog. On byl instalován jako čtvrtý prezident univerzity v roce 2015.

Fakulta

Fakulta UA & P se skládá z oddaných a kompetentních akademiků a praktických lékařů.

Absolventi

Absolventi UA & P se na pracovišti vyznačují svou pracovní etikou a disciplínou, stejně jako jejich technickou zdatností. Vyjadřují, že široké vzdělání, odborná příprava a osobní formace, kterou získali jako vysokoškolští studenti, je dobře vybavili na pracovišti.

Místa

  • Pasig

    University of Asia and the Pacific Pearl Drive, Ortigas Center , 1605 , Pasig

    Otázky