Keystone logo
University of Arkansas Fort Smith

University of Arkansas Fort Smith

University of Arkansas Fort Smith

Úvod

University of Arkansas - Fort Smith ( UAFS ) nabízí bohaté a živé vzdělávací prostředí. Malé velikosti tříd umožňují studentům příležitost spolupracovat se svými profesory a kolegy a rozvíjet celoživotní profesionální kontakty s fakultami, které jsou odborníky ve svých oborech.

University of Arkansas - Fort Smith si klade za cíl vybudovat si reputaci jako regionální destinace pro vysoce kvalitní a dostupné vzdělání, kde se daří a vynikají různorodé aspirativní studenty a učitelé.

University of Arkansas - Fort Smith nabízí bakalářské a přidružené tituly, magisterské tituly a programy certifikátů, vše zaměřené na přípravu studentů na zkoumání, inovace a konkurenceschopnost v globální pracovní síle. Záměrné zaměření na rostoucí možnosti večerních, víkendových a online kurzů poskytlo větší přístup dospělým studentům, studentům pracujícím na plný úvazek a studentům vojenských a veteránských kurzů.

The University of Arkansas - Fort Smith nabízí studentům aktuální a praktické vzdělávání zaměřené na nejmodernější školní areál a zařízení pro digitální učení, průmyslové výcvikové vybavení a špičkovou technologii výzkumu. o budoucnosti.

Místa

  • Fort Smith

    Grand Avenue,5210, 72904, Fort Smith

    Otázky