Keystone logo
UBIS

UBIS

UBIS

Úvod

UBIS je skutečně jedinečný, profesionálně zaměřená mezinárodní vzdělávací instituce s umístěním kampusu v Ženevě, Švýcarsko, Barcelona, Španělsko, a Global Online Campus se sídlem ve Washingtonu DC.

UBISDNA se skládá ze tří hlavních faktorů:

 • Zkušenosti ze skutečného světa
 • Osobní pozornost pro každého studenta
 • Mezinárodní perspektiva

UBIS nabízí profesionálně zaměřené programy od mikrocertifikátů, bakalářských, magisterských a doktorských titulů.

UBISProfesoři jsou vysoce zkušení profesionálové. Přinášejí do třídy skutečné problémy a rozebírají je kritickým okem zkušeností.

UBIS neustále přizpůsobuje obsah kurzu a metodiky tak, aby naši absolventi byli vybaveni znalostmi a dovednostmi, aby mohli prosperovat na globálním obchodním a technologickém trhu.

UBISVěnujeme pozornost potřebám každého studenta a snažíme se poskytovat přizpůsobený a personalizovaný zážitek z učení.

Jsme skutečně mezinárodní společenství:UBIS „Fakulta, personál, a studenti pocházejí z více než 40 různých národností a ze všech koutů světa. UBISmá také silnou síť mezinárodních univerzitních a firemních partnerů a skutečně mezinárodní síť absolventů. V současné době,UBIS „Rodina je rozložena na 4 kontinenty.

Proč studovat na UBIS

 • Přizpůsobené, vysoce kvalitní akademické programy a fakulta, která vysoce podporuje jednotlivé studentské projekty zaměřené na podnikání. Malá velikost třídy je klíčová.
 • Zaměřte se na kariérní perspektivu studenta: programy v souladu s budoucností práce; fakulta s odbornými zkušenostmi, kombinovaný přístup technických a sociálních dovedností.
 • Vysoce rozmanitý studentský sbor. Možnosti semestru v zahraničí (partnerské instituce) a/nebo stáže (USA, Švýcarsko, Španělsko).
 • UBIS má nejmodernější online vzdělávací platformu, která nám umožňuje studovat v zahraničí nebo z pohodlí vašeho domova, a flexibilitu, aby se vaše vzdělání přizpůsobilo vašemu nabitému programu.

Co je 191618_KeystoneSaschaVonWolfersdorfnewbranding.jpg

Podrobné informace

Historie

UBIS byla založena v roce 2006 za účelem vytvoření instituce s vysokými akademickými standardy a podpůrným prostředím pro studenty, kteří se zajímají o obchodní kariéru. UBISje akreditován IACBE, EduQua, a Komise pro vysokoškolské vzdělávání ve Washingtonu DC. UBISmá síť mezinárodních akademických partnerů a mezinárodní síť absolventů. Fakulta, personál, a studenti pocházejí z více než 40 národy.

Vzdělávání

UBISBudujeme studentské kapacity pro navigaci v teritoriích, s nimiž možná nejsou obeznámeni, přizpůsobit se měnícím se okolnostem, pracovat v multikulturních režimech, a realizovat projekty, které budou mít pozitivní dopady na svět. Neustále kontrolujeme a upravujeme naše programy a výukové metody tak, aby odpovídaly současným obchodním a společenským potřebám.

Výzkum

Studentský výzkum je podporován a rozvíjen prostřednictvím projektu capstone na bakalářské úrovni a diplomové práce na magisterské a doktorské úrovni. Očekává se, že magisterské a doktorské práce prokáží původní výzkum a přínos k novým poznatkům. Odborná odbornost fakulty je zásadní pro orientaci těchto prací na reálné obchodní otázky. Originalita výzkumu je sledována prostřednictvím úzkého mentoringu diplomových prací v předem stanovených fázích psaní příspěvků studentů. Očekává se, že fakulta demonstruje výzkumnou činnost prostřednictvím příspěvků do recenzovaných časopisů a účasti na publikovaných sbornících konferencí.

Kariérní vyhlídky

Vyhlídky na kariéru studentů jsou umocněny vysoce kvalitními akademickými programy, které jsou neustále v souladu s budoucností práce, fakultou s rozsáhlými odbornými zkušenostmi, důrazem na sociální dovednosti (komunikace, spolupráce, kulturní citlivost) a prostorem, který studenti dostávají k rozvoji vlastních obchodních projektů. Význam výzkumu (vyvrcholené projekty a diplomové práce) zaměřený na reálné obchodní otázky je hlavním faktorem při přípravě našich studentů na úspěch. Studenti mají více příležitostí, které poskytuje online prostředí (např. účast na důležitých konferencích, stáže v podnicích, mezinárodních institucích a nevládních organizacích) a našimi mezinárodními akademickými partnerstvími.

Co je 191611_KeystoneCristinaDima-newBranding.jpg

Služby

Studentské kanceláře

 • Kariérní centrum radí každému jednotlivému studentovi, kam jít na stáž. Všichni studenti mohou pracovat po dobu 15 hodin týdně po prvním 6 měsíce studia ve Švýcarsku.
 • Student Learning Platform pomáhá kontrolovat známky a studijní materiály.
 • Online program pro distanční vzdělávání.
 • Studentské služby na pomoc s vízy, formality pobytové karty, zdravotní péče a ubytování.
 • Orientační dny pro nové studenty: seznámení s profesory, prohlídky města, integrace se stávajícími studenty.
 • Studentská asociace - organizuje zábavné akce pro studenty v Ženevě i mimo ni.

Akreditace

Co je 192453_192406_IACBE_logo_tag_2color_RGB.png

Vlastnosti kampusu

Vyberte si ze 2 celosvětově vlivných měst nebo zažijte své vzdělání na více místech po celém světě s naším Global Online Campus.

Kampus Ženeva, Švýcarsko

Ženeva je předním finančním centrem Švýcarska a je domovem nepřekonatelného počtu globálních agentur, federací, finančních institucí a nadnárodních společností, včetně Organizace spojených národů, Světové obchodní organizace, UBS, Mezinárodního olympijského výboru a Thomson Reuters. Švýcarská Ženeva je se čtyřmi úředními jazyky a populací více než 190 národností předním centrem obchodu a mezinárodních vztahů.

Barcelona, Španělsko Campus

Barcelona je rozmanité město plné vzrušujících vyhlídek a příležitostí. V Barceloně nikdy nebude nuda s 68 parky, 55 muzei, venkovními aktivitami a téměř 5 km písečných pláží. Toto město je jedna velká mezinárodní komunita s více než 179 zastoupenými národnostmi a nabízí vřelé přivítání každého od studentů po expaty, kteří všichni chtějí toto místo nazývat „domovem“. Barcelona může být městem nejlépe známým pro svou bohatou uměleckou a kulturní tradici, ale je také stále důležitějším mezinárodním místem podnikání, protože je nejlepší destinací pro technologické startupy a inovace.

Globální online kampus

Zažijte celý svět ze svého domova. Online vzdělávání nabízí studentům a podnikům profesionální flexibilitu a řadu výhod. Využijte asynchronní vzdělávací prostředí pro flexibilitu, virtuální úřední hodiny poskytované ve všech kurzech pro individuální a jedinečnou podporu, služby podpory studentů pro pomoc mimo třídu, skutečně globální fakultu a další jako student UBIS Náš Global Campus sdružuje lidi, kultury a inovativní nápady z celého světa.

  Přijímací řízení

  Náš talentovaný tým Global Admissions se setká s kandidáty individuálně, aby prodiskutovali kariérní a vzdělávací cíle, aby se ujistil, že se UBIS skvěle hodí. Kandidáty posuzujeme individuálně na základě síly celého jejich profilu. Váš elán a vaše myšlení jsou důležitými ukazateli vašeho úspěchu zde a vážíme si jich stejně jako vašich prokázaných úspěchů.

  Přihlášky přijímáme průběžně, přednostně ti, kteří se přihlásí v našich termínech.

  Stipendia a financování

  • Studentská úspěšná stipendia
  • Stipendia založená na zásluhách

  Váš zástupce pro přijímací řízení s vámi podrobně probere dostupná stipendia a možnosti financování.

  <span translate="no">UBIS</span> MBA hodnocené úrovně 1 - CEO Magazine

  UBIS MBA je zařazena do nejvyšší úrovně globálních programů MBA od CEO Magazine

  Žebříčky

  &Žebříčky akreditací

  • #7 na CEO Magazine Global MBA Ranking 2020/2021
  • První úroveň v časopise CEO Global MBA Ranking 2022
  • WURI 2021 Žebříčky - Světové univerzity s& otevřeností mobility studentů
  • Žebříčky WURI 2021 - světové univerzity se skutečným dopadem
  • EduQua
  • Federace podniků Romande (FER)
  • Evropská nadace pro rozvoj řízení (EFMD)
  • Rada pro akreditaci vysokoškolského vzdělávání (CHEA)
  • UBIS byl schválen pro akreditaci komisí pro vysokoškolské vzdělávání ve Washingtonu DC

  Místa

  • Geneva

   Avenue Blanc,46, 1202, Geneva

  • Geneva

   Geneva, Švýcarsko

   Otázky