Keystone logo
Universidad Europea Bakalář v oboru výpočetní techniky
Universidad Europea

Bakalář v oboru výpočetní techniky

Villaviciosa de Odón, Španělsko

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 12 650

Na kampusu

Úvod

Universidad EuropeaTitul v oboru počítačového inženýrství je 4 roky dlouhý, v hodnotě 240 ECTS kreditů a je navržen tak, aby reagoval na potřeby tohoto odvětví. Počítačová bezpečnost, mobilní robotika, vývoj mobilních zařízení a řízení digitální transformace byly nyní přidány k našemu titulu v oboru počítačového inženýrství v kampusu v Madridu.

Naším posláním je vyškolit budoucí počítačové inženýry, proto jsme vytvořili akademický model založený na zkušenostním učení, ve kterém budete pracovat na skutečných případech a dělat stáže v některých z nejznámějších společností ve Španělsku.

* Stupeň čekající na ověření akreditačním orgánem.

Proč studovat na titul v oboru počítačového inženýrství?

Vynikající vybavení

Máte přístup k nejpokročilejším laboratořím a simulačním místům, abyste mohli z našeho akademického modelu vytěžit maximum:

  • Tech Factory pro vývoj vašich softwarových aplikací a učeben nebo osobních projektů, vybavené softwarem s profesionálními licencemi, které vám pomohou růst jako počítačový expert.
  • Robot Learning Lab má robota Pepper, roboty NAO, Qboty a nástroje pro navrhování vlastních robotů.
  • Laboratoř Průmyslu 4.0 pro učení, jak používat technologie průmyslové kybernetické bezpečnosti IoT.
  • Navíc Fab Lab pro vytvoření vašich prototypů, laboratoř Electronics Lab, CISCO Networking Lab a CRAI Dulce Chacón Library and University Residence.

Specializace

  • Certifikace CISCO a AWS: některé studijní předměty vás připraví, abyste mohli získat certifikaci Cisco CCNA a Amazon Web Service Cloud Architecture, kdykoli se rozhodnete. Nepotřebujete další školení; jsou zahrnuty v učebních osnovách.

Multidisciplinární týmy

Můžete vytvářet a rozvíjet tolik programů, kolik chcete, nastavit pracovní týmy s kolegy z jiných stupňů, jako jsou videohry, datová věda nebo biomedicínské inženýrství, prezentovat návrhy a vytvářet vlastní portfolio projektů.

Budete postupovat obklopeni profesionály, abyste zaručili váš budoucí úspěch, pracovat na projektech s předními společnostmi v oblasti vývoje softwaru, které jsou v popředí inovací.

Zaměstnatelnost

100% našich nejnovějších absolventů nyní pracuje, protože se učí prostřednictvím skutečných projektů a připravují se na zahájení své kariéry s každou zárukou.

Osnovy

Poplatek za studium programu

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky