Keystone logo
University of Europe for Applied Sciences

University of Europe for Applied Sciences

University of Europe for Applied Sciences

Úvod

Vítejte na University of Europe for Applied Sciences (UE), kde vychováváme další generaci designérů a osob s rozhodovací pravomocí v různých oblastech, jako je obchod, sport, média & události a umění & design. Náš vzdělávací přístup se vyznačuje praktickou orientací, mezinárodní perspektivou, interdisciplinárním zaměřením a odhodláním podporovat úspěch.

Na University of Europe for Applied Sciences jsme hrdí na to, že poskytujeme podpůrné a inkluzivní vzdělávací prostředí podobné úzké rodině. Naším posláním je usnadnit váš osobní růst a rozvoj odolného charakteru. Ústředním bodem našeho étosu je pět základních principů, o které se opírá naše instituce: podpora neformální, avšak příznivé atmosféry pro učení, svěření odpovědnosti, oslava vašich úspěchů, zdůraznění praktických zkušeností s učením a podpora globálního myšlení.

Aby se tyto principy uvedly do života, Evropská univerzita pro aplikované vědy pěstuje kulturu blahobytu a podporuje prostředí, kde můžete prosperovat a vynikat.

q

Naše kampusy

Objevte naše živé kampusy

Vydejte se na jedinečnou cestu napříč našimi kampusy v Berlíně, Hamburku a Iserlohnu, z nichž každý nabízí své jedinečné kouzlo a atmosféru. Ať už upřednostňujete dynamickou energii hlavního města, námořní půvab severoněmeckého přístavního města nebo klidné prostředí kampusu v americkém stylu, nabízíme rozmanitá prostředí, která budou vyhovovat vašim preferencím.

Výběr kurzu a univerzity často zahrnuje zvážení prostředí, ve kterém se vám bude dařit. Naše kampusy uspokojí široké spektrum přání a zajistí, že najdete perfektní fit.

Náš kampus, uhnízděný v srdci Berlína, nabízí jedinečný přístup k pulzujícímu městskému životu, jen pár minut od Potsdamer Platz. Mezitím se náš kampus Iserlohn může pochlubit svěžím zeleným okolím, které poskytuje klidné zázemí pro vaše studium, s bohatými volnočasovými aktivitami dostupnými u jezera Seilersee. Náš kampus v Hamburku sídlí v pulzující čtvrti Altona, která nabízí blízkost rušného přístavu a malebné řeky Labe.

Na University of Europe for Applied Sciences není vaše vzdělávací cesta jen o akademicích, ale také o ponoření se do prostředí, které podporuje růst, kreativitu a nekonečné možnosti.

Proč Německo?

 • Silná německá ekonomika pohání inovace a růst v Evropě.
 • Nízká míra nezaměstnanosti ve srovnání s ostatními zeměmi EU
 • S nízkou mírou kriminality poskytuje Německo bezpečné prostředí.
 • Německo nabízí relativně dostupné životní náklady

UE Hamburg

Proč Berlín?

 • Berlín jako živé mezinárodní centrum nabízí rozmanitý životní styl s rušnými kulturními zážitky.
 • Díky rozšířené angličtině jsou jazykové bariéry minimální, což podporuje bezproblémovou komunikaci pro expatrioty.
 • Náš kampus, centrálně umístěný v centru města a dobře propojený, poskytuje pohodlný přístup ke všemu, co Berlín nabízí.
 • Berlín se může pochlubit ústředím mnoha mezinárodních společností a start-upů a je ideálním prostředím pro podnikatele a osoby na volné noze.

Berlin Campus

Náš program

Vítejte na University of Applied Sciences Europe (UE), kde nabízíme dynamické bakalářské a magisterské studijní programy šité na míru jak studentům prezenčního studia, tak pracujícím profesionálům, kteří chtějí zlepšit své dovednosti. Naše programy jsou založeny na dvou základních principech – praktickém učení a globální perspektivě – jsou navrženy tak, aby poskytovaly komplexní a obohacující vzdělávací zkušenost.

Praktické učení

V UE věříme v učení praxí. Kromě vážených akademiků se naše fakulta skládá z renomovaných odborníků z různých průmyslových odvětví, kteří do výuky přinášejí znalosti z reálného světa. Díky silným průmyslovým propojením podporujeme živou výměnu nápadů a zajišťujeme, že vaše studium bude relevantní a v souladu s požadavky trhu práce. Naší prioritou je začlenit praktické dovednosti a průmyslové požadavky do vašeho učebního plánu od samého počátku, což vám poskytne konkurenční výhodu ve vámi zvoleném oboru. Prostřednictvím naší aktivní spolupráce s předními průmyslovými společnostmi budete mít příležitost získat neocenitelné poznatky o fungování úspěšných podniků a průmyslových odvětví.

Myšlení v mezinárodních liniích

V dnešním propojeném světě je klíčová globální perspektiva. V UE přijímáme diverzitu a internacionalizaci jako základní pilíře našeho vzdělávacího přístupu. Náš bakalářský studijní program zahrnuje semestr v zahraničí a nabízí vám příležitost ponořit se do různých kultur a získat širší pochopení globálních obchodních praktik. Podobně náš magisterský studijní program nabízí Mezinárodní letní školu, platformu pro mezikulturní výměnu a spolupráci se studenty z celého světa. Díky partnerství s univerzitami v rámci Global University Systems (GUS) zajišťujeme bezproblémovou integraci a podporu pro vaše mezinárodní zkušenosti. Náš různorodý studentský sbor navíc odráží globální povahu naší instituce a poskytuje dostatek příležitostí pro kulturní výměnu a vytváření sítí.

V UE nejsou praktické učení a globální perspektiva jen principy; jsou součástí všeho, co děláme, a umožňují vám prosperovat v rychle se vyvíjejícím a propojeném světě.

U nás můžete začít studovat v březnu & Září.

Zaměřte se na zaměstnatelnost

 • Vysoká míra zaměstnatelnosti: 93 % našich absolventů podnikání si zajistí zaměstnání do 1 roku od ukončení studia.
 • Praktické zkušenosti: Získejte praktické zkušenosti prostřednictvím projektů ze skutečného života integrovaných do vašeho učebního plánu.
 • Průmyslová partnerství: Využijte výhod našich partnerství s renomovanými společnostmi, které poskytují cenné příležitosti k navazování kontaktů a potenciální kariérní cesty.
 • Post-studijní vízum: Mezinárodní studenti mají nárok na 18měsíční post-studijní vízum, které rozšíří příležitosti pro globální kariérní postup.
 • Studium v ​​zahraničí a pracovní zkušenosti: Naše programy nabízejí příležitosti pro semestr v zahraničí nebo pracovní zkušenosti, obohacují vaše akademické zkušenosti a rozšiřují vaše profesní obzory.
 • Usadit se v Německu: Absolventi, kteří pracují 24 měsíců, mohou požádat o trvalý pobyt v Německu

w

Náš cíl

Náš závazek k vašemu úspěchu

Na University of Europe for Applied Sciences je naším prvořadým cílem váš úspěch. Jsme odhodláni zajistit, abyste byli bezvadně připraveni vydat se na svou profesionální cestu a razit si svou vlastní cestu. S ohledem na tento cíl se snažíme vychovat z našich studentů dynamické mladé profesionály s podnikatelským myšlením.

V dnešním rychle se vyvíjejícím prostředí vyžaduje úspěch mnohostranný soubor dovedností. Uvědomujeme si důležitost prolínání podstatných znalostí s mezilidskými dovednostmi, manažerskými znalostmi a globální perspektivou. Tyto prvky tvoří základ pro úspěšnou kariéru v dynamické oblasti tržní ekonomiky. Zaměstnavatelé stále častěji hledají podnikavé manažery, kteří mají silné teoretické zázemí a během svých akademických aktivit získali cenné praktické zkušenosti doma i v zahraničí. Jsme odhodláni vybavit vás nástroji a znalostmi, abyste tato očekávání splnili a překonali.

Hmatatelné výsledky našeho přístupu jsou evidentní: Absolventi University of Europe for Applied Sciences důsledně rychle přecházejí do pracovní síly, vyzbrojeni dovednostmi a sebevědomím, aby mohli prosperovat v různých profesionálních prostředích.

Programy a studentské zkušenosti

 • Top 10 hodnocení kvality výuky v obchodních studiích
 • Malé třídy pro přizpůsobené učení
 • Vysoce kvalifikovaní lektoři s odborností v oboru
 • Různé možnosti výběru programů
 • 100% anglicky vyučované tituly
 • Nejmodernější infrastruktura a zařízení
 • Mezinárodní zaměření se studenty z 23+ národností
 • Mezinárodní exkurze pro studenty

b

Místa

 • Berlin

  Dessauer Str 3-5 , D-10963 DE, Berlin

  • Iserlohn

   Reiterweg 26b, 58636, Iserlohn

   • Hamburg

    Museumstraße 39 , 22765, Hamburg

    • Potsdam

     UE Innovation Hub, Konrad-Zuse-Ring 11, D-14469, Potsdam

     • Dubai

      The Offices 3 - One Central, Dubai World Trade Centre Dubai - United Arab Emirates, 32257, Dubai

      Otázky