Keystone logo
University For Information Science And Technology Bakalář inženýrství v informační vědy a techniky v oblasti informačních systémů, vizualizace, multimédia a animace
University For Information Science And Technology

Bakalář inženýrství v informační vědy a techniky v oblasti informačních systémů, vizualizace, multimédia a animace

Ohrid, Makedonie

0 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Bakalář inženýrství v informační vědy a technologie v oblasti informačních systémů, vizualizace, Multimedia a animace

Úvod

Máte-li zájem v oblasti počítačové animace, vizualizace, designu, počítačové grafiky a ještě mnohem více, Fakulta informačních systémů, vizualizace, Multimedia a animace, je tím pravým místem pro vás. Výběrem této fakultě, dostanete příležitost ukázat své tvůrčí talent a stát se odborníkem v tom, co bylo předtím vaše hobby. Kromě toho můžete pokračovat ve své kariéře s různými výzkumnými činnostmi, protože mnoho z témat v této oblasti ještě nejsou vyvinuty a prozkoumal dost.

Program osnovy a výsledky učení

Na Fakultě informačních systémů, vizualizace, multimédia a animace, se dozvíte o počítačové grafiky, vizualizace technik a metod, designu interakce, animační techniky, metody rozpoznávání, a ještě mnohem více. Protože se jedná o velmi kreativní oblasti, mnoho z vašich talentů bude během studia zde zlepšila.

Kariérní vyhlídky

Tím absolvování této fakulty dostanete titul v oblasti informačních systémů, vizualizace, Multimedia a animace v závislosti na délce studia. To vám dává možnost pracovat v oblasti počítačové grafiky, designu nebo animace, nebo můžete pracovat na mnoha výzkumných činností, zejména v oblasti designu a informačních systémů.

Vzhledem k tomu, pole vizualizace a systémů je relativně nový v oblasti počítačové vědy, otevírá mnoho příležitostí pro činnosti, které budou mít dopad do jejího zlepšení. Dovolte, abychom vám potřebné dovednosti, takže se můžete obrátit na tyto příležitosti do svému prospěchu. Neupusťte tuto šanci.

Nabízené Studijní programy

Univerzita informační vědy a technologie "St. Apoštol Pavel "nabízí další typy studijních programů.

Po dokončení 3 roky studia, s nejméně 180 kreditů, studenti získají míru Bakalář inženýrství v informační vědy a technologie v oblasti informačních systémů, vizualizace, Multimedia a animace, Po dokončení 4 letech studia, s nejméně 180 kreditů, studenti získají míru Bachelor of Science v informačních vědy a technologie v oblasti informačních systémů, vizualizace, Multimedia a animace.

PROSÍM Žádost o další informace o stipendiích zahraničním studentům.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy