Keystone logo
University of Northern Colorado

University of Northern Colorado

University of Northern Colorado

Úvod

Od našich počátků státní normální školy v roce 1889 až po náš současný status vysoké školy doktorského výzkumu s programy v široké škále oborů má University of Northern Colorado dlouhou a bohatou tradici v přípravě pedagogických pracovníků.

University of Northern Colorado škola pedagogiky a behaviorálních věd University of Northern Colorado (CEBS) je centrem excelence v odborné přípravě, výzkumu a globálním vedení ve vzdělávání. Demonstrující náš závazek k misi univerzity pověřené státem připravit odborníky na vzdělávání, nabízíme vysoce kvalitní vysokoškolské a postgraduální programy v našem hlavním kampusu Greeley, v kampusu Denver / Lowry i na různých místech po celém státě a online. Například Centrum pro městské vzdělávání v Denveru využívá inovativní strategie k přípravě učitelů raného dětství, základních a speciálních pedagogů na práci v městských učebnách.

Několik středisek a institutů na vysoké škole, včetně Tointonova institutu pro změnu ve vzdělávání, Bresnahan-Halstead Center a Teaching with Primary Resources, poskytuje příležitosti pro profesionální rozvoj správcům škol P-12 a vedoucím učitelů.

Místa

  • Greeley

    20th Street,501, 80639, Greeley

    Otázky