Keystone logo
Brawijaya University

Brawijaya University

Brawijaya University

Úvod

University of Brawijaya (UB) se nachází ve městě Malang, oblast Východní Jáva, Indonésie. UB byl oficiálně prohlášen prezidentem 5. Indonéská republika ledna 1963. K dispozici je 11 fakult a jeden program, se konala v UB.

VISION:

Chcete-li být vynikající vysokou školu a hrát aktivní roli jako agent změny do společnosti prostřednictvím vzdělávání, výzkumu a komunitních služeb v souladu s národní a mezinárodní normy.

MISSION:

Provádět odbornou výukovém procesu podílejí. S cílem podpořit povědomí o existenci Božích výtvorů a zhodnocení lidských a jiných tvorů práv. Provádět akademické proces, který vychovává studenty být vysoce kompetentní absolventů a kvalifikovaní odborníci. Inovovat, rozvíjet a rozšiřovat vědy a technologie, na posílení blahobytu komunity a posílit národní kultury.

Cílem vývoje

Vývoj UB je zaměřen směrem k World Class, podnikatelské univerzity, která je stanovena na základě vize, poslání a cílů UB Tři aspekty obav jsou: podporovat úsilí o vymýcení chudoby a nezaměstnanosti, přístup k vyššímu vzdělání a vzdělání globalizace.

cíle

Produkovat vysoce kvalitní absolventy s víře v jediného Boha Nejvyššího, s odhodlání průběžně učí, mají široký obzor, udržovat disciplínu a pracovní étos, a jsou schopny konkurovat na mezinárodní úrovni Vyvinout vědy, techniky a umění, s cílem podpořit kulturní rozvoj Chcete-li mít kapacitu zmocňující komunitu přes řešení problému vývoj pojetí s využitím vědeckých metod

Způsobilost pro přijetí:

Ty budou považovány za mezinárodní žadatele, pokud nechcete držet indonéské občanství. Aby bylo možné získat přístup, musí uchazeči prokázat dobrou akademickou kompetenci, který je osvědčený s vysokou akademickou zásluh.

Mezinárodní žadatelé by se měla vztahovat přímo na Universitas z Brawijaya předložením sadu potřebných dokumentů (viz vývojový diagram přijímacího řízení). Mezinárodní žadatelé jsou obecně není nutné sedět vstupní zkoušku pro přijetí, pokud zvláštní podmínku nastat.

Způsobilost pro přijetí je založen na vyhodnocení stůl provádí zkušební komise pro přijetí UB na studijní výsledky.

Mezinárodní žadatelé musí splnit akademické požadavky na jazykové a zavázat se v souladu se zvláštními předpisy indonéské vlády týkající se vzdělávací politiky s cílem uplatnit pro studium na University of Brawijaya.

Stručná historie Universitas Brawijaya

Název Universitas Brawijaya (Brawijaya University) bylo uděleno prezident Indonéské republiky přes drát ne. 258 / K / 61 zaslala dne 11. července 1961. Toto jméno je odvozeno z názvu králů Majapahit, velkého království v Indonésii od 12. do 15. století.

UB přeměněna na státní univerzitě 5. ledna 1963, na základě prezidentského dekretu vydaného dříve ve stejném roku. Toto datum bylo později vyhlášen jako UB výročí (konkrétně s názvem Dies Natalies mezi indonéskými členy akademické obce).

Dříve, Universitas Brawijaya byl veřejně známý se zkratkou UNBRA obchod prodej a pak UNIBRAW. Na setkání Universitas Brawijaya Senátu dne 17. března 2008, UB byl uveden jako oficiální zkratkou Universitas Brawijaya.

Hymnu UB složil student fakulty Veterinární a chovu zvířat zvané Yanardhana v roce 1963, zatímco Mars UB byla složena Lilik Sugiarto v roce 1996. Obě písně jsou ještě často zpívané až do dnešního dne.

UB kampus se nachází ve městě Malang, Východní Jáva, ve strategické poloze lze snadno dojet městskou hromadnou přepravu. S stromy roste ve všech rozích areálu a chladného vzduchu Malang, UB je skutečně velmi svěží kampus. Jako město vzdělávání, Malang se rychle rozvíjí. To se zdá být neoddělitelné od slávy Východní Jáva v minulosti.

Dnes UB je jedním z předních univerzit v Indonésii s více než 60.000 studentů v různých stupních od diplomové programu, bakalářský studijní program, magisterský studijní program, doktorský studijní program a odborný lékař Program, ve 12 fakultách, 2 fakulta úrovni programy, 1 odborné program a jeden postgraduální program.

Místa

  • Malang

    Universitas Brawijaya Jl. Veteran Malang East Java, Indonesia , 65145, Malang

Otázky