Keystone logo
© UNICAM
University of Camerino

University of Camerino

University of Camerino

Úvod

University of Camerino je státní univerzita, která po svém založení (1336) zůstává mladá a soutěživá v duchu. Vyjadřuje silnou schopnost vyvíjet se a čelit výzvám doby, vždy zůstat věrný sám sobě, svým hodnotám a své dlouhé tradici.

Právě ze středověkého srdce neustále vznikají inovativní nápady a řešení, díky nimž je UNICAM starodávnou, ale stálou novinkou. Univerzitní struktury a vybavení se neustále vyvíjejí: knihovny, výzkumné laboratoře, moderní sportovní zařízení a koleje jsou základními prvky garantující kvalitu výuky na UNICAM.

Jedná se o prvotřídní instituci vysokoškolského vzdělávání, výzkumu a technologického transferu, která je strukturována v lidském měřítku na bezpečném a přátelském místě se skvělou mezinárodní atmosférou: procento studentů z více než 50 zemí dosáhlo 10 %.

University of Camerino se zavázala rozvíjet diferencovanou a špičkovou vzdělávací nabídku s inovativními programy, které využívají nejmodernější technologie.

Naše kurzy jsou zaměřeny na dosažení osobních cílů ve velkém smyslu pro respekt k různým idejím, zázemím a kulturám díky malým třídám, vynikajícímu vybavení a službám a výjimečnému poměru profesor/student (1 profesor na každých 25 studentů).

ERDIS (Krajský úřad pro právo na studium) podporuje zahraniční studenty s plně odůvodněnými stipendii (strava, ubytování a proplácení poplatků) nebo ubytováním a stravováním za výhodnou cenu. Stipendia se přidělují na základě příjmu rodiny.

Místa

  • Camerino

    Piazza Cavour 19/f, 62032, Camerino

Otázky