Keystone logo
Union University - Faculty of Law

Union University - Faculty of Law

Union University - Faculty of Law

Úvod

V průběhu studia mají naši studenti více předmětů souvisejících s právem, než je typické pro většinu právnických škol.

Právnická fakulta University University je známá svým moderním přístupem k výuce práva, který spojuje teorii práva a její praktické uplatnění. Naše právnická fakulta se liší od jiných podobných institucí, protože vedle standardních právních předmětů vyučujeme také moderní obory, jako je právo EU, mediální právo, lékařské právo, právní etika, ekologické právo, právo informačních technologií, práva dětí atd .

Naše studijní programy jsou plánovány a harmonizovány s příslušnými studijními programy jiných evropských právnických fakult.

Významní profesoři a renomovaných právních expertů v různých oblastech klíčových praxi učit na naší fakultě je Prof. Dr. hc dr Vladimir Vodinelić Prof. dr Vesna Rakić- Vodinelić Prof. dr emeritní Momcilo Grubač Prof. dr Dragoljub Popović, Prof. dr Jakov Radišić „Prof. dr. Zoran Ivošević jako hostující profesor, prof. Dr. Bogoljub Milosavljević , prof. Dr. Dušan Kitić , prof. Dr. Zlatko Stefanović a další.

Skupina mladých lektorů, kteří studovali na prestižních zahraničních právnických fakultách, jako je London School of Economics, Sorbonna, Columbia University, Central European University, University of Connecticut, University of Leicester, významně posiluje naše výukové metody.

Učitelé na této fakultě zastupovali Srbsko v řadě institucí OSN a Rady Evropy i v profesních organizacích po celé Evropě. Jeden z našich profesorů - profesor dr. Dragoljub Popović byl prvním srbským soudcem, který pracoval u Evropského soudu pro lidská práva.

Naše organizace poskytuje studentům snadný přístup k učitelům a asistentům učitele.

Místa

  • Belgrade

    Goce Delčeva 36, , Belgrade

    Otázky