Keystone logo
​Universiti Tenaga Nasional (UNITEN) Bakalář informační technologie (grafiky a multimédií) (Hons)
​Universiti Tenaga Nasional (UNITEN)

Bakalář informační technologie (grafiky a multimédií) (Hons)

0 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

ODDĚLENÍ grafického a multimédia

Katedra grafiky a multimédií nabízí programy na plný úvazek vysokoškolské vedoucí k udělení Bakalář informační technologie (grafiky a multimédií) (Hons).1. Rok 1 zavádí základní technologie počítačových systémů, zkoumá při řešení problémů Metodiky, základní metody kreslení, Multimediální technologie, počítačové modelování a kreativita, strukturované programování, Datová komunikace a počítačové sítě a diskrétní struktury.

 1. V průběhu 2. ročníku, a kromě základních informačních technologií modulů, studie bude zaměřena na objektově orientovaného programování, počítačová grafika, databáze, multimediální design systémů, počítačového vidění a zpracování obrazu, umělé inteligence a technická Volitelné předměty, jako jsou herní design, Audio Video Technologies, počítačové animace, virtuální realita, AI a herní Estetika a digitální fotografie, následované průmyslovým umístěním (Special semestr).
 2. Ve 3. ročníku (poslední rok), se studie soustředí na základní softwarového inženýrství, programování webu, multimediálních systémů design rozhraní, základních informačních systémů, etiky a odborník v oblasti IT postupů a technologií podnikání.
 3. Kromě výše uvedených studentů může trvat podrobný pohled na aspekty designu hry, počítačové animace, audio a video technologie, virtuální realita, AI a herní Estetika a digitální fotografie jako volitelných předmětů. Studenti se také zavazují, individuální projekt vyšetřuje použití grafiky nebo multimediálních technologií.
 4. Kombinace všech modulů výše pomůže studentům získat solidní znalosti o hardwarových a softwarových aspektů zachycování, skladování a manipulaci zvuk a obrázky v digitální podobě. Studenti budou zkoumat techniky směřující k produkci vlastních kreativních digitálních médií. Digitální úpravu obrázků a manipulace, spolu s vydávání a distribuci videa jsou také zkoumány.

Studenti, kteří úspěšně ukončili bakalářský program, může zvážit sledování postgraduální programy, které zahrnují Master of informačních technologií a doktor filozofie výzkumem v oblasti multimédií.

VISION

Být oddělení premier při vytváření grafiky a multimédií profesionály.

MISSION

Zavázali jsme se k poskytování špičkových technologií v oblasti grafiky a multimédií prostřednictvím výuky, výzkumu a poradenství.

KARIÉRA PROSPECT

Absolventi tohoto programu mají možnost zvolit, aby v různých kariérní cesty v informačních a komunikačních technologií, např počítačový vědec, systém analytik, programátor, softwarový inženýr, Web Master, Web Designer, správce sítě, System Designer, projektový manažer, přednášející, Návrhář databáze a Administrátor abychom jmenovali z mála.

Akademický Poradenství

Každý student bude přidělen akademický poradce, který bude pomáhat studenta v jeho / jejích akademických studií. To zahrnuje poradenství v oblasti studijního plánu, jako je výběr kurzů pro nadcházející semestr, jakož i studijní výsledky studenta. Přiřazené College poradci jsou k dispozici po celý akademický rok pro konzultace a poradenství.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

 • Profesionální bakalářský titul v oboru Multimedia & Creative Technologies
  • Antwerp, Belgie
 • Bakalář vědy v multimediální žurnalistice
  • Nashville, Spojené státy americké
 • Bakalář multimediálních technologií (Hons) v počítačové animaci
  • Kuala Lumpur, Malajsie