Keystone logo
​Universiti Tenaga Nasional (UNITEN) Bakalářské výpočetní a spolupráce mmunication inženýrství (Hons)
​Universiti Tenaga Nasional (UNITEN)

Bakalářské výpočetní a spolupráce mmunication inženýrství (Hons)

0 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Oddělení elektroniky a sdělovací technika nyní nabízí nový kurz s názvem Bakalářská výpočetní a komunikační techniky (Hons.). Jedná se o vysokoškolské vzdělání podobný naše další žádané jádra technických stupňů. Tento kurz se nastavit jednu zahájit kariéru v neustále dynamickém odvětví telekomunikací, jakož i energetiku, která se sbíhá s telekomunikačním průmyslu v materializace "na SmartGrid".

Prosím použít on-line, nebo jít dovnitř. Pokud jste od SPM, co musíte udělat Foundation v elektrických a elektronické inženýrství nejprve po dobu jednoho roku. Pokud z STPM nebo diplom můžete jít přímo do programu BCCE.

Program BCCE splývá základy elektroniky, hardware, software a komunikační techniku ​​obstarávat pro rychlou konvergenci mezi všemi těmito technologiemi. Tím, že staví solidní základ v matematice, elektrotechniky a elektroniky, výpočetní a v rané fázi studií, studenti jsou pak vystaveny na témata v počítačové techniky, která se později jim umožní ocenit a pochopit problémy v komunikaci inženýrství.

Spolu s přednášky, cvičení a semináře, program obsahuje značné množství praktických laboratorní práci, které rozvíjí studentům praktické dovednosti design / vývoje, které high-tech společností v počítačových a komunikačních průmyslu.

Program se provádí v na plný úvazek, semestr základ klenout osm (8) semestrů, který se rovná 4 kalendářní roky. Během těchto časů, studenti následovat sérii kurzů (celkem 127 kreditních hodin), včetně tohoto designérského projektu Capstone, průmyslové stáže a posledním roce projektu. Stáž zabírá jedno krátké semestr.

Struktura programu

Program je provozován na základě semestrální a sestává z osmi (8) semestry, během nichž studenti sledují řadu modulů (127 kreditů), včetně tohoto projektu vyvrcholení (3 kredity), a posledním roce projektu. Stáž zabírá jedno krátké semestr. Přednášky budou probíhat pomocí nejnovější pokroky v výukových metod a elektronických zdrojů.

Kariéra Prospect

Se zvýšenou poptávkou v počítačových a komunikačních odvětví, se předpokládá, že mnoho absolventů BCCE budou moci sledovat širokou škálu kariéry, jako jsou konstruktéry, projektanty, síťové inženýry, údržba / provoz inženýrů, projektantů, přístrojové a řídící technici, systémoví inženýři, elektronické komunikační inženýři, výzkum / test inženýři nebo akademiky. Uniten dosaženo více než 82% z zaměstnatelnosti sazby pro rok 2011, což znamená více než 82% absolventů Uniten podařilo zajistit práci do 6 měsíců po dokončení studia.

Akademické rady

Každý student bude přidělen poradce, který bude pomáhat studenta v jeho / jejích akademických studií. To zahrnuje poradenství v oblasti studijního plánu, jako je výběr kurzů pro nadcházející semestr, jakož i studenta akademické výkonu při. Přiřazené College poradci jsou k dispozici v průběhu akademického roku pro konzultace a poradenství.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy